Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Sázení

Zdravím, na tuhle otázku se už ptal kamarád na poradně, a tam mu to smazali že prý to patří spíš sem. Tak to zkouším tady.
Sázeli jste někdy přes net? jako třeba na fotbal, dostihy a podobně. Já ne tak moc nevím co jde a co ne.

Potřeboval bych poradit, jestli by se dalo po netu sázet i na věci, které se nepořádají u nás ale v cizině. Třeba proto že jsou u nás zakázané nebo se u nás nepořádají.
Třeba na španělskou coridu (jestli vyhraje býk nebo toreador), nebo třeba na asijské psí zápasy, nebo jestli se někde ve světě pořádají zápasy na život a na smrt. Nebo prostě cokoliv co by bylo víc adrenalínové než věci pořádané v česku. Představoval bych si to tak, že by se nato dalo koukat online přes kameru která by to všechno snímala, a přes net by každý mohl uzavírat sázky.
Máte s tím zkušenost? díky všem za rady

Předmět Autor Datum
IMHO je dosud zcela zakázáno sázet po Netu v cizině. Změna se prý chystá.
Rce 01.04.2014 00:03
Rce
Fakt? já sem slyšel že třeba kasín je spousta aspoň v Evropě a že se tam dá registrovat odkudkoliv.… poslední
Peťan1 01.04.2014 00:26
Peťan1

Fakt? já sem slyšel že třeba kasín je spousta aspoň v Evropě a že se tam dá registrovat odkudkoliv. A jak to vlastně poznají, když se přihlásím třeba na web v Asii, a budu tam sázet? To by museli mít tam u toho provozovatele zakázané registrovat Evropany?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru