Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Děcka a snídaně

Dneska ráno jsem šel nakoupit do kvelbu. U pokladny předemnou dva školáci, asi devět let každej, kupovali si nejspíš snídani - tabulka Milky a půllitrovej energeťák. Tlačili to do hlavy hned co vyšli ven. Boha, takovej sajrajt, děcka a ještě k tomu hned po ránu. Já to chlastám po noční šichtě, abych líp zvládnul třičtvrtěhoďku za volantem, ale tohle mi přijde moc, hromada rychlých cukrů a koňská dávka kofeinu pro štěňata. Lidstvo se vyhubí samo.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
http://blanensky.denik.cz/z-regionu/denik-otestoval-22-skol-vetsina-nabizi-kavu-i-sladkosti-z-automa…
Prasak 29.03.2014 19:47
Prasak
jako na zavolanou. jen čtyři ze 22... to je strašná statisitka. a pak kde se to ty děti učí. to ani…
jvdc 29.03.2014 20:00
jvdc
Pak těm děckám ve třiceti rupne hercna a my nebudeme mít za co žrát, páč nezbyde nikdo, kdo by nám m… nový
Prasak 29.03.2014 20:10
Prasak
to je asi ten nejhorší průběh...a nebudeme si nic nalhávat, všichni se do toho důchodu těšíme. nový
jvdc 29.03.2014 20:14
jvdc
Já z důchodu mám smíšený pocity. Na jednu stranu už nebudu muset chodit do práce, na druhou stranu b… nový
Prasak 29.03.2014 20:21
Prasak
jak důchod tak i současnost má své pro a proti. já se do důchodu těšim, že budu mít čas a doufám, že… nový
jvdc 29.03.2014 20:26
jvdc
Moc se hochu netěš. Ti trochu odrostlejší mi říkají: "Když po padesátce vstaneš a nic tě nebolí, pak… nový
Jack 30.03.2014 18:34
Jack
ano s tím tak nějak počítám... ale co je ještě horší, že nikdo neví co se bude dít kolem nás a spole… nový
jvdc 30.03.2014 20:51
jvdc
Můžou. Říká se tomu školská rada. Když to nepomůže, tak dvoukilový kladivo je proti blbýmu automatu… nový
Zarniwúp 30.03.2014 01:56
Zarniwúp
ano školaská rada by měla pomoct, ale jak je vidět zřejmě se to tam neřeší. nový
jvdc 30.03.2014 09:33
jvdc
Me tam chybi pomer zakladnich a strednich skol. Protoze automat na kafe na zakladce a na stredni, v… poslední
bahno 30.03.2014 23:11
bahno

http://blanensky.denik.cz/z-regionu/denik-otestoval-22-skol-vetsina-nabizi-kavu-i-sladkosti-z-automatu-20140329-6kl5.html

jen čtyři ze dvaadvaceti vybraných základních a středních škol na jižní Moravě a Vysočině nelákají studenty na dobroty v automatech. Odborníci se přitom shodují, že například energetické nápoje nebo káva tam nemají co dělat.

Ne, fakt jsem si ten článek v novinách neobjednal.

jako na zavolanou. jen čtyři ze 22... to je strašná statisitka. a pak kde se to ty děti učí. to ani ty rodiče nemůžou ovlivnit a když, tak v mizivém procentu. asi nezbývá než počkat až ty děti na to sami za pár let příjdou... ale co bude do té doby ? hyperaktivní děti nastartovaný energeťákama.

Pak těm děckám ve třiceti rupne hercna a my nebudeme mít za co žrát, páč nezbyde nikdo, kdo by nám makal na důchod.

Já z důchodu mám smíšený pocity. Na jednu stranu už nebudu muset chodit do práce, na druhou stranu být v důchodu znamená, že seš na konci cesty a na užívání volnýho času nebudu mít (možná) sil. Takže zatím raději chodím do práce, tělo mám ještě vcelku zdravý.

Můžou. Říká se tomu školská rada. Když to nepomůže, tak dvoukilový kladivo je proti blbýmu automatu taky argument, když už jsou rodiče takový vši, že si s vlastními dětmi (!) neporadí sami.
(Jsem otcem sedmnáctiletého všeznala a s nějakejma blbejma automata ve škole jsme fakt problém neměli.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru