Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Roznos reklam - jak předcházet stížnostem?

Zdravím,
přes dva měsíce roznáším u nás na okraji Prahy reklamy, cca 500 schránek, 90 % rodinné domky. Mám to jako přivýdělek jednou až dvakrát v týdnu. Posledních pár týdnů začínám mít problém s jedním konkrétním panelákem o 6 vchodech. Nosím přímo do venkovních schránek a je naprosto vyloučené, abych zrovna tam zapomněl někomu vhodit reklamu, zvlášť, když nikdo ze schránek nad ani pod se mnou problém nemá. Někteří lidé se opakují týden co týden, někteří si stěžují jednou a příště zase někdo jiný. Pokaždé jde kontrola a samozřejmě, že když zjistí, že v řadě paneláků 4 schránky "nedostaly reklamy", není to úplně v pořádku, už jsem na úrovni, že musím všechny problematické schránky při vhazování reklam fotit jako důkaz (to už mi není zrovna příjemné), což je samozřejmě přidělávání práce a už bez těhle výmyslů můžu skákat radostí, když se dostanu nad 40 korun za hodinu, někdy, když je menší množství reklam, můžu být rád za 30.
Jak to řešit? Kontroly probíhají ve složení můj šéf + zástupce kontrolujícího obchodu, samozřejmě, že moje slovo má nižší váhu, než toho, kdo tvrdí, že na ně kašlu. Šéf se mi snaží vyjít maximálně vstříc, zatím věčně fotím schránky místo postihů, ale je otázka, jak dlouho to bude procházet, když výsledek kontrol je jasně nedostatečný. Mně už z toho pomalu budou hrozit finanční postihy. Něco málo přes tisícovku měsíčně se mi hodí, ale pokud mi začnou strhávat peníze kvůli schránkám, které údajně dlouhodobě nemají reklamu i když jsem přesvědčený, že ji dostávat musejí, asi skončím.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Za takové peníze bych to nikdy nedělal. Za manuální práci v gumárně jsem měl 95 kč/h. Byla to sice f…
Niko Bellic 16.03.2014 17:27
Niko Bellic
Znám dost lidí, kteří dělají za 50-60Kč/hod hrubého. :-/ Žádní 16-ti letí studentíci, ale živitelé a…
L-Core 16.03.2014 19:03
L-Core
A každý studentík by si z nich měl, zajisté, vzít příklad..
Niko Bellic 16.03.2014 19:49
Niko Bellic
To v žádném případě, to je jen povzdechnutí. poslední
L-Core 16.03.2014 19:50
L-Core

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru