Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem To jako fakt? Pošťáci musí prodávat cigarety..

Věčné téma ČP :-), ale není to všude taková bída. Většinou na menších městech ty pošty fungují celkem dobře, aspoň takové mám zkušenosti. Místní pošťák mi vždycky dopředu zavolá a jestli nejsem doma, nechá to po domluvě u souseda, nebo mi to hodí po cestě domů z práce, protože jezdí kolem.
Apropo zahraniční zásilky, doporučuji si vždy raději připlatit za tracking number 3 až 3,5 USD a to dojde vždycky, protože je to dohledatelné, kde se to nachází. Obyčejné zásilky ty straky na celním rozkrádají, už jsem taky o pár takových zásilek přišel. Můj rekord je doručení zásilky z Japonska do ČR za 3 dny. Pošta to pak doručovala další týden, to jenom pro srovnání :-) DHL mi přepravilo velké balíky z Hongkongu do ČR za 15 hodin a proclilo to za 2 dny. Státní moloch celní správa to je další kapitola sama o sobě a ve spojitosti s ČP naprostá tragédie.

Jo ty cigára už stáhnou z prodeje, viz. http://ekonomika.idnes.cz/posta-konci-s-cigaretami-08z-/ekonomika.aspx?c=A140228_131658_ekonomika_neh

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat