Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem To jako fakt? Pošťáci musí prodávat cigarety..

Už od toho couvaj.

bohužel ta lůza nahoře vymyslí jen společensky méně nepřátelské téma. když ne nutit zákazníkům nikotin, tak třeba prodej ztrátových kreditních karet, ze kterého má papalášská svině provizi. pěšákům v terénu to strhnou z platu.
kolik strhávají z platu tomu praseti co to vymyslelo a samo roznáší veliké hov.. - tudíž neplní plán a sere na týmového ducha české pošty?

když jsem si nechal doručit balík na bránu zaměstnavatele, i přes udání telefonu to pošta sbalila a hodila do kontejneru kamsi na poštu, ať můžu stát jako blbeček po práci ve frontě. za co těm sviním platím nemalé poštovné - za frontu? kdejaká firma si vymůže na operátorovi padesátníkový tarif - jen pošta dodnes žasne nad tím, že mi přece nebude za svoje prachy dávat vědět??

znovu opakuju: ty svině mi za půl roku dokázaly ztratit tři zahraniční zásilky za pár tisíc. na poště nemají o ničem přehled, vypisují svoje lístečky o nedoručení kdy se jim zachce nebo když toho nemají zrovna moc.
k čemu je takový odpad, jehož iq a "spolehlivost" končí v horních kotěhůlkách?

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat