Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem To jako fakt? Pošťáci musí prodávat cigarety..

No to snad ne :/ Svoji praci maj na haku ale vidim to i z druhe strany. Vsichni nadavate na postu nekteri kterym ztratili zasilku asi opravnene nekdo jen blbe keca ja s nima mam prumerny zkusenosti. Nejhorsi tu ze misto baliku privezou jen listek a pak je musim telefonicky z*ebat. Ale vzdycky v pohode 3 krat jsem zvolil prepravni sluzbu (pokazde jinou) a vzdycky to byla katastrofa. Arogantni ridici ktery nedokazou pochopit ze clovek je treba v praci a dovest to tam je strasnej problem. Kdyz po tejdnu pisu na eshop kdeze mam balik a odpoved ze jsem nebyl doma a balik se jim vratil mi privodila zachvat smychu protoze jsem byl doma, takze ten lempl k nam na vesnici ani nejel. A do tretice balik ktery do auta asi dokopali. S postou skoro zadny problem. Ale az budou delat poradne svoji praci tak by o nejaky "sluzbe lidem" jak by to urcite nazvali teprve mohli zacit premyslet. Tohle je proste zpusob jak se snazit vydelat nic vic.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat