Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Auto blbě parkuje. Nechat nebo nenechat odtáhnout?

Ráno jsem se kouknul z okna, jestli mám volný výjezd z garáže a zase nemám. Tohle se mi v poslední době stávalo často. Tak jsem si na vrata přidělal cedulku "Děkujeme vám, že nám necháváte volný výjezd z garáží" a situace se dost zlepšila. Ale jak vidět, úplně blbuvzdorné to není. Radil jsem se s městskými policajty, prý jim v takovém případě mám zavolat a oni tam pošlou odtahovku (otázka je, proč městský policajt občas kolem neprojde a nedá za stěrač cedulku, na náměstí a vybraných lokalitách jsou pečení vaření a rozdávají botičky a pokuty až se z nich kouří). Tahle lokalita není až tak přecpaná a popojet o metr nebo dva, případně najít si jiné místo není takový problém. Tenhle šmudla se mezitím odkudsi přikutálel a odjel. Ale pokud se mi to zase stane, a já budu potřebovat nutně odjet, mám zavolat odtahovku? Pokud ano, tomu řidiči způsobím problém, časový i finanční. Poblíž je veterinární ordinace, třeba někdo potřebuje urgentní péči pro svého čokla co měl v noci kašlíček (ale to není až takový problém, tak tam zajdu a zeptám se, kterej ... mi to zase blokuje výjezd) a nemocnice co tam teď omezili možnost parkování a to problém je, protože tam řidič může strávit celé dopoledne a hledejte si ho po celém špitále - kdyby aspoň, pokud výjimečně není jinde místo, nechal za sklem na sebe mobil.

[NuYUt.jpg]

Příspěvek do debaty

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat