Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nejvíc asi Evropu 2 ale jen jako kulisu k práci, občas kiss Nesnášim Impuls a Blaník. nový
SliMousCZ 21.02.2014 09:39
SliMousCZ
Zrovna Rádio Blaník se mi líbilo, když jsem si užíval pár dnů na chatě a u vody, tak tam pořád hrálo… poslední
Zydy 02.03.2014 19:50
Zydy
Hm zajimave nazory tady. Vesnes se vsichni shodnete, ze ceska radia jsou odpada poslouchate ty nudny… nový
Menfis_cz 21.02.2014 11:05
Menfis_cz
Rádio jsem naposledy celkem pravidelně poslouchal na vojně v Čechách, tuším se to jmenovalo Agara, n… nový
Craft 01.03.2014 03:19
Craft

Rádio jsem naposledy celkem pravidelně poslouchal na vojně v Čechách, tuším se to jmenovalo Agara, nebo tak nějak. Pak jsem rádio celkem dlouho neposlouchal, až do doby, kdy jsem byl nucen ve větším kanclu s většinovým babským zastoupením poslouchat nedobrovolně Impuls, F1, Evropa, Kiss a další sračky s tunou reklam k tomu. Když tam někdo naladil něco rozumnějšího třeba Hey, nebo Rock, hned to nějaká impulsačka přeladila. Od té doby nemůžu rádio ani čut a v autě nebo doma si vždy raději pustím nějaké to CD, nebo mp3. Vlastně i to rádio sem tam doma poslouchám, ale pouze to internetové s úzkým zaměřením hudebního žánru a hlavně bez reklam, konkrétně Digitalgunfire, Tormentedradio, nebo EBM radio. Ty pozemní rádio vysílače stojí za dvě věci a je úplně šumák, které tam člověk naladí, vše je to na jedno brdo.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru