Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Problem s grafickým driverom po aktualizácii windows 8.1

Dobry den prajem:!:.Aktualizoval so moj novy PC z windows 8 na 8.1 Podokončeni aktualizacii všetko prešlo uspešne.Po nahliadnuti do správcu mi ukazuju žlté výkričniky na Inel-tzv procak ,vykričnik na AMD driveri a na BLUETOOTH.Intel som vyriešil,že som preinštaloval od vyrobcu,taktiež aj ten Bluetooth device.No ale ten s tym grafickym driverom AMD RADEON MáM STALE POTížE, Vypisuje mi každu chvílu "DISPLAY DRIVER STOPPED RESPONDING AND HAS RECOVERED" Už som skusil preinštalovat ale bez vysledku.Na guugli vidim že je to dost bežná chyba ktoru riešia odinštalovanim a updatovanim za najnovší.Ale u mna to stále nerieši chybu.Podelte sa so mnu ako napravit tuto chybu s driverom.Ak by mal dagdo tento isty problem.Za každý navrh budem vdačný.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pane Roker, já nikomu nenadávám ani neurážím. Prosím, můžete mít jiný názor, to je tady obvyklé, že…
Ficka 28.01.2014 13:07
Ficka
Tak ty jsi tady především ukázkový troll. Že jsem na tebe reagoval Xkrát slušně a snažil se ti vysvě…
Roker 28.01.2014 13:21
Roker
Víš, že je to troll a stejně mu ženeš vodu na mlýn. Vyser se na to, stejně si bude mlet svoje.
Prasak 28.01.2014 14:30
Prasak
Vlastně máš pravdu, jsem vůl... Ignorovat tyto mantynely :-[ poslední
Roker 28.01.2014 15:54
Roker

Pane Roker, já nikomu nenadávám ani neurážím. Prosím, můžete mít jiný názor, to je tady obvyklé, že se vyje shodně s vedením. Nemusíte však používat hulvátské nadávky a sprosté výrazy, svědčící tak o výši vašeho IQ velkosti dnešního data. Naučte se ještě pravopis, protože k urážkám použít prznění češtiny ukazuje skutečný intelekt. Já nikomu nikdy tady nenadával ani ho neurážel tak prosím urážejte sobě rovné. Děkuji,

Tak ty jsi tady především ukázkový troll. Že jsem na tebe reagoval Xkrát slušně a snažil se ti vysvětlit, že zde není poradna ale debaty a ty jsi si vždy tak nějak bez reakce jel to svoje. Tak jsem si říkal, že s takovýmto přirovnáním, jaké jsem použil výše, by to snad pochopil i zaostalejší jedinec, tak přece pokud si nejsme rovni a ty jsi s inteligencí v oblacích, tak by to pro tebe mohla být hračka... Jestli ono by se to nechtělo spíše zamyslet nad svým působením, než dokola moralizovat a plakat jak jsi urážem a zesměšňován. Jak se ale domnívám, tak toto je spíš tvůj záměr, ostatně jako každého trolla a prudiče, takže nějaké zapřemýšlení je irelevatní :-)

Jsme na debatách a každý může psát jak chce, koneckonců i hovorově. Až budeme na právní poradně, nebo na schůzi jazykopytců, jsem připraven mluvit/psát "jako" profesor Češtiny :-P

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru