Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Česko, země úspěšných!

Tak a co kdybychom se Chocholoušku, pme, L-Pole, atd. přesunuli už konečně od hodnocení současnosti, přeměřování, "kdo má většího pindíka" (metafora), od "žvástů", jak sám píšeš, a od snění ke konkrétním řešením. Já už jsem své nastínil i dokonce s konkrétními kroky, které by k tomu, podle mého názoru měly vést. K nim jste se vy nevyjádřili, ani jste nepředložili svoje, byť jsem se vás na to samé ptal už několikrát, ale marně. Takže to ber/te jako hozenou rukavici a očekávám kdo ji zvedne. Ptám se tedy znovu:

1: Jaký konkrétní režim si představujete, má již název? Fungoval někdy? Pokud ne, nějak ho nazvěte, nebo popište jeho principy.
2: Jak se k němu chcete dopracovat? (revolucí - kdo bude dosazen do vedoucích míst?, Volbami - kdo reprezentuje vaši představu o režimu)
3: Jakými metodami a jednotlivými kroky se chcete dopracovat, aby:
- Všichni lidé měli práci, ale přitom nebylo umělé rovnostářství, které jste sami odsoudili
- Nebylo chudých, kteří podle vás nemají na jídlo
- Byly pro všechny rovné příležitosti
- Úspěšní se o svůj úspěch chtěli dělit s neúspěšnými (jestli je budete nutit - jak?, nebo motivovat - opět jak?

Chcete snad nějaké smysluplné řešení pro všechny, lepší společnost, mezilidské vztahy, tak na to jistě máte i svůj recept a představu... Nebo tady jen celou dobu "plácáte do vody" a řešení nemáte...?

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat