Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Česko, země úspěšných!

Jestli na něco nadávám, pak na ten český kapitalismus! Obecný kapitalismus však taky nemůže růst do nebe, protože zdroje nejsou nevyčerpatelné! I ty lidské! O Švýcarku jsem viděl dokument, jak se tam stěhují miliardáři kvůli daním a přitom těží měd za hubičku na úkor chudáků v Africe! Takže obecně se dá říci, že tento kapitalismus, který umožní okrádání chudáků je v podstatě hyenismem, jen to chce trochu otevřít oči a nemyslet jen na svoji peněženku! O co mi jde? Asi jsi nepochopil původní myšlenku, ale to se u komunistobijců očekává :-).
Píšeš něco o měnové reformě? A co udělala ČNB? Pohoda, viď? Každý trotl umí nadávat na komunisty, ale nezlob se na mě, každý měl práci, byt a relativně dobrou životní úroveň. Byla to soběstačná země. Dnes se i ty komunistické paneláky prodávají za miliony! No dobře, nebyly banány... Píšeš něco o bezpáteřních sviních, žijících z majetku někoho jiného? To máš tedy odvahu! Kdo rozkradl české fabriky? Vola si dělej z někoho jiného! Na ten zbytek s holou prdelí nebudu reagovat, protože jsi vůbec nepochopil, o čem byla diskuse. Ale jinak díky za to, že už vím, jak jednat s takovými, jako ty, co podsouvají jiným lži. Víš jak? NEKOMPROMISNĚ, JAKO HYENA!!! A až se tak začne chovat většina, tak ti možná sklapne hřebínek.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat