Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Česko, země úspěšných!

U nás je pravidelná sbírka obnošeného šatstva, do které pravidelně přispíváme. Také přispíváme na charitu. Není to mnoho, jen to, co si můžeme dovolit. Taky nevím, kolik z toho skončí u potřebných a kolik v sekáčích, kde také nakupuji a nestydím se za to. A dále, když si zloději udělají zákony na míru, které znemožňují obranu, pak jde asi o systém a né jednotlivce! Nebo mi vysvětlíte, proč se třeba kauza MUS u nás táhla několik let a ve Švajcu to měli vyřešeno do půl roku i s tresty a nikdo ani nemrkl? Jestli je toto jen o jednotlivcích, tak jich je sakra hodně! Když jsem napsal, že to dříve nebylo, aby děti neměly na jídlo, tak jsem hned komunista a revolucionář? To snad nemyslíte vážně?! A ano, viděl jsem v televizi i podnikatele, kteří patří mezi tu skupinu opravdu úspěšných na rozdíl od těch, kteří se jen za úspěšné považují, protože se srovnávají s chudými. Bylo jich však minimálně. A ještě něco, to, že někdo někoho zaměstnává ještě neznamená, že je to lidumil. Naopak, neznám podnikatele, který by někoho zaměstnával, aniž by jej nepotřeboval a maximálně neodíral (kromě rodinných příslušníků)!!! Vy snad ano?

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat