Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Česko, země úspěšných!

Apropos, co TY osobně, případně ještě IQ37, M-Pol a pdoobní zastánci změn režimů děláte pro zlepšení situace? Kolika maminkám samoživitelkám jste poslali byť jen obnošené obločení, kolika dětem bez domova, sociálně slabým a vyloučeným jste v životě pomohli? Co tedy vlastně OSOBNĚ děláte proto aby se situace zlepšila, kromě debilních keců na internetu, označování všech kteří mají víc, než se vám líbí za zloděje a toho, že to jednou za 4 roky hodíte komunistům, náckům, nebo jiné podobné verbeži?
Já jsem dalek tady vypisovat co dělám pro společnost já, vy si odpovězte každý sám v sobě jestli třeba nejste spíš pokrytci, co chtějí pomáhat výhradně za peníze druhých, což je tak nějak výsadou těch, které tady vynášíte do nebes, ale sami k vlastní peněžence se chováte kapitalističtěji než kapitalista... Z mé osobní zkušenosti, když oslovím k pomoci několik lidí, tak takový, co mají plné držky sociální spravedlnosti, ubohých maminek samoživitelek a já nevím čeho všeho, dělají že nevidí, neslyší a že se jich to netýká. Ano, z mých úst je taky kec který se nedá nijak dokázat, ale já to prostě zažil na vlastní kůži a proto tady píšu tak, jak píšu a myslím i o vás "revolucionářích" to, co si myslím...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat