Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem scary screen pranky? (děsivá obrazovka - žertíky)

Zdravím, nezná někdo linky na takové ty děsící obrázky co křičí, většinou je tam nějaká hororová zrůda a mají účel vyděsit.
Ať hledám jak hledám, nemůžu najít nic pořádného a použitelného. Našlo mi to spoustu webových her, kdy tam v jistém okamžiku něco naskočí, nebo videa lidí co se toho leknou, ale žádné linky.
Hledám pouze linky, abych vložil url a hned to tam naskočilo díky kdo by něco měl

Předmět Autor Datum
zkus Google ;-)
Wolve 07.01.2014 18:29
Wolve
zkus si přečíst ještě jednou co jsem napsal, gify fakt nehledám a google znám ( :D) jen netuším co t…
Mojmír 07.01.2014 19:01
Mojmír
Je jedna app na Android, kde jsou přesně obrázky které hledáš, ale nwm jestli je půjde z toho něják… poslední
Wolve 08.01.2014 20:58
Wolve
Emulátor Atari a Rescue on Fractalus. Bylo zábavný pouštět to kámošům a pozorovat jak to s nima hrkn…
Tomix 07.01.2014 19:07
Tomix

zkus si přečíst ještě jednou co jsem napsal, gify fakt nehledám a google znám ( :D) jen netuším co tam zadat abych našel to co hledám, což jsem zmínil
hororové gify ti najde jen malé gify, hledám full screen se zvukem a nemusí to být vůbec gif, kdysi mi něco takovýho poslal kámoš a málem sem se posral hlavně skrz zvuk nahlas, ale nedaří se mi takový najít.
Tak kdyby nějaká dobrá duše nějaký znala please postnite
něco takového mov0001.swf

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru