Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vtipy súvisiace s poradňou

Aký ste videli/vymysleli vtip súvisiaci so zameraním poradne (IT, hry, terra, právo, atď.)?

Mňa v poslednej dobe rozsekalo toto (dal som si to aj do podpisu) :-D:


#include <iostream>
#include <retards>
{
 while
      bulying (class==internet)
}

 penis+++\n

return(0);
//exit(0);

Tak sa pochváľte.

Předmět Autor Datum
Naprosto, ale naprosto tvůj vtípek nechápu.
Dale Cooper 04.01.2014 22:58
Dale Cooper
Nechtěl jsem být za blba, čekal jsem, až se někdo ozve ;-). Nyní můžu směle prohlásit: "nechápu, ner…
mif 04.01.2014 23:28
mif
Asi je to něco z programátorského prostředí, či co. To to mohl napsat maďarsky a vyšlo by to nastejn…
Dale Cooper 04.01.2014 23:31
Dale Cooper
Programováním jsem nepolíbený.
mif 04.01.2014 23:43
mif
přidávám se do skupiny:-D
afroman 04.01.2014 23:31
afroman
Mě to připadá jako popis nějakého frikulína, co velice huláká (nebo šikanuje - bully) na internetu a…
Niko Bellic 04.01.2014 23:37
Niko Bellic
Tak, tak. Pridám ešte vysvetlenie. "Akože" kód konzolovej aplikácie v C++ #include <iostream> /* Z…
05.01.2014 19:57
Pochopil jsem ty retardy a rostoucí pyj :-) Programovat umím akorát tak trochu PLC, ale tam retardy…
Prasak 05.01.2014 20:34
Prasak
Problém je, že retardi sú vždy krok pred programátormi. :-D poslední
05.01.2014 21:04
Je to docela jasné a snadné. Pokud vtip nesouvisí s penisem, je vyřazen. :-) Co na tom nechápete?
IQ37 05.01.2014 01:28
IQ37

Tak, tak. Pridám ešte vysvetlenie.

"Akože" kód konzolovej aplikácie v C++

#include <iostream> /* Základná knižnica pre konzolové aplikácie MS Windows  v C++ */
#include <retards> /* Retardi */

{
 while /* Počas, predpoklad pre akciu */
      bulying (class==internet) /* šikanovanie na internete (volne sa dá interpretovať aj honenie si ega, hulákanie, atď.) */
}

   penis+++\n /* zväčšovanie penisu - to je tak akcia */

return(0); /* Štandartne ukončenie programu po stlačení ľubovolnej klávesy, pre účely vtipu môže byť interpretované, že je to bezúčelné */
//exit(0); /* Koniec */

Prepáčte ak ste nepochopili. :-[

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru