Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vánoční stromeček

Inspiroval me btrnik svym "už máte ozdobený stromek?", sice vanocni nejsem, ale zrovna pred chvili jsem mluvil s mamkou, ze otec uz stromek postavil a ozdobil, ze ho to v jeho letech stale bavi ...
No nasi poridili uz pred lety umely smrk, jako dodneska je to pekny, nepada z toho bordel, jednorazovej vydaj, dneska co stojej stromky - sileny penize, takze jedina nevyhoda, ze to nevoni.
Co vy?
Ja teda osobne tohle vubec nevedu, chapu to kdyz jsou deti, to je neco jineho, ale jinak bych se na nejakej stromek z vysoka ani kdybych nejezdil na vanoce k nasim.

Předmět Autor Datum
Umělina. Před pár minutama jsem ho dostavěl, aby měl ráno synek radost. Ale zdobit ho bude on se svo…
Prasak 23.12.2013 21:49
Prasak
Tady mají, tedy měli, živý.
Dale Cooper 23.12.2013 22:02
Dale Cooper
mám rád živý stromeček, protože mi krásně voní to jehličí :puff:
Wolve 23.12.2013 22:17
Wolve
Přesně tak. Vždy máme smrček. Letos bez jediné skleněné ozdoby, vše jen sláma a červená stuha.
L-Core 24.12.2013 13:07
L-Core
Satanisti stromečky nezdobí 8-)
mif 23.12.2013 22:23
mif
Takže doma už hořelo? :-D
IQ37 25.12.2013 09:51
IQ37
Ale kdež. Jen mi to nesmí do baráku. poslední
mif 25.12.2013 17:08
mif
Určitě živý stromek kvůli vůni. Ta dokáže navodit příjemnou atmosférů víc než cokoli jiného. Nicméně…
Niko Bellic 24.12.2013 14:01
Niko Bellic
Dnes mi stačí i pár větviček, ale rozhodně "přírodní" + normální svíčky. Silice nic nenahradí, z toh…
ms 24.12.2013 20:28
ms
ekoterorista přece teoreticky rozumí všemu.
lední brtník 24.12.2013 23:56
lední brtník
Tohle je příklad shnilosti tzv. "demokracie", když se taková blbka jako Katka Jau Jau dostane na tak…
ms 25.12.2013 16:37
ms
Zasadne zivy. Umely jsou hnus :-) K tomu drevene a slamene ozdobicky, pernicky, kolecka pomerancu, m…
merlouska 25.12.2013 01:20
merlouska
Hm, koukám, že se ses v králíkárně vyřádila. :-D
IQ37 25.12.2013 09:48
IQ37
Živý stromek a slámu + dřevo + papír jsme u nás provozovali před lety. Je to fajn. Nicméně pak synát…
Zarniwúp 25.12.2013 12:59
Zarniwúp

Umělina. Před pár minutama jsem ho dostavěl, aby měl ráno synek radost. Ale zdobit ho bude on se svou maminou, já na to prdím. Očekávám, že zase dvě baně rozšlápne a tři shodí.

Až budou oba synci trocha větší, tj. tak za dva roky, možná už příští rok, tak si koupím živej, tu vůni nic nenahradí.

Určitě živý stromek kvůli vůni. Ta dokáže navodit příjemnou atmosférů víc než cokoli jiného. Nicméně uvažuji, že ve své domácnosti budu mít smrček menších rozměrů (třeba jen metr a půl) v nějakém květináči a do bytu půjde jen na vánoce. Jinak bude venku.

Dnes mi stačí i pár větviček, ale rozhodně "přírodní" + normální svíčky. Silice nic nenahradí, z toho důvodu dávám přednost borovici.
Kdyby to tu náhodou navštívil nějaký tupý ekoterorista, pak preventivní úder: "Kolik stromků jsi ve svém životě vůbec vysázel, ekodebile?!"

Živý stromek a slámu + dřevo + papír jsme u nás provozovali před lety. Je to fajn. Nicméně pak synátor viděl někde u příbuzných stromek se skleněnými ozdobami a bylo znát, že se cítí ošizený... A to nám je pak nějaká tradice ukradená.
Podle mě byl ten slaměný stromek krásný, ale od té doby opět zdobíme klasikou - skleněné ozdoby, co máme poděděné po všech možných babičkách. Letos jsme opět nafasovali dvě krabice.... Pár dřevěných ozdob do toho vpašuju také, ale sklo je dominantní. Jediné, co si hlídám, aby byl stromek v základním duchu v kombinaci červeno-zlaté.
Druhým rokem už také používáme (opět po dlouhých letech) umělý stromek. Byt "dovoníme" chvojím.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru