Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Matika - Slovní úloha nejde mi :(

Prosím všechny hodné lidi kteří by mi pomohli s težkou slovní úlohou. Stčí jenom naznačit abych to pochopila. Takže úloha zní:
Jirka, Míša, Petr, Filip a Saša skákali do dálky. Saša skočil 135 cm, Petr skočil o 4 cm více než Jirka, Jirka o 6 cm méně než Míša a Míša o 7 cm méně než Filip. Navíc Filipův skok byl přesně v polovině mezi tím Petrovým a Sašovým. Zjistěte, kolik cm skočili jednotlií kluci.

Prosím...

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Zuzínka3366 je moje sploužačka a chodíme spolu do šestky na základku, tak to je pro nás těžké, no ta…
giminka 11.12.2013 17:04
giminka
Matika a fyzika, to jsou nejhorší předměty, pokud to člověka nebaví. Tam se totiž staví na určitých…
Niko Bellic 14.12.2013 18:59
Niko Bellic
Konecne rozumnej nazor. Jen nezapomen dodat, ze po zakladce je na vetsine strednich matika vicemene…
Radek 18.12.2013 21:37
Radek
Když jsem přišla na fakultu architektury, tak se tam našli dokonce jedinci, kteří nedokázali vyřešit… poslední
ssimca 19.12.2013 16:50
ssimca

Matika a fyzika, to jsou nejhorší předměty, pokud to člověka nebaví. Tam se totiž staví na určitých základech, pořád dál a dál a jak něco neznáš, tak to s tebou okamžitě vyjebe, bez slitování. Pro srovnání třeba v dějepisu se nenaučíš jednu kapitolu, tak máš z písemky kouli, ale další se naučíš a máš za 1. Tady to neplatí, tak bacha ;-)

Když jsem přišla na fakultu architektury, tak se tam našli dokonce jedinci, kteří nedokázali vyřešit jednoduchou rovnici, natož kvadratickou. A to se později řešily limity, derivace, diferenciální rovnice a takové ty další srandy. Takže se nedivím vůbec ničemu.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru