Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Relax juice (džus)

Zdravím,
jsou džusy od výrobce Relax zdravé? Nebo je to šmela?
zrovna tu jeden mám píšou na tom "zdroj 11 vitamínů", no jsou taky docela drahé acc 50kč
oproti těm z lidlu za 19kč tak to je asi jinej matroš
někde jsem kdysi viděl v TV úryvek právě o džusech, který jsou z pravýho ovoce a je tam velký podíl ovocné složky možná i 100% nebo co, ale značky si nepamatuju, třeba u nás v samoobsluze mají Toma taky kolem 20kč, otázka je jestli cena vypovídá o všem.
Otázka teda zní dělá Relax zdravý kvalitní džusy?
Znáte lepší značky? Co kupujete vy? Když je na obalu 100% znamená to vždy, že je to to nej?

Předmět Autor Datum
http://www.stream.cz/peklonataliri/685416-dzusy
M-Pol 09.12.2013 14:02
M-Pol
jo díky tohle je přesně to co jsem kdysi viděl myslím, takže Toma kvalita o relaxu nemluvil, ale vid…
Mojmír 09.12.2013 14:18
Mojmír
Jediná jistota je si štábu vymačkat z ovoce sám. (papír snese vše a čert mu věř)
M-Pol 09.12.2013 15:17
M-Pol
Dají se sehnat kvalitní džusy třeba v Tescu (překvapivě), ale litr stojí od 50kč, podle toho z čeho…
Roker 09.12.2013 16:27
Roker
Kupuju výhradně Pfanner, jsem s ním spokojen. Nemají ho ale všude.
jirka44 09.12.2013 17:42
jirka44
Na značce nesejde ani omylem. Důležitý je obsah ovoce, případně množství přidaného cukru. Každá znač…
Moas 09.12.2013 21:56
Moas
Tak jsem koukal do lednice a kupuju dzusy Dizzy, kdybyste tuhle superznacku neznali, tak to jsou ty…
RedMaX 09.12.2013 22:14
RedMaX
Mala oprava - nesusit, jen zahustit(8x) a zmrazit(na -12°C), alespon v pripade pomerancu. Frozen Con…
bahno 13.12.2013 13:41
bahno
Kedysi sa hovorilo pite džusy značky Fruta,postihne vas hnačka kruta.....
audax 13.12.2013 11:53
audax
Chutově dobrej je džus z Tesca,kupodivu.(Jakože jejich) poslední
tuta 14.12.2013 14:56
tuta

jo díky tohle je přesně to co jsem kdysi viděl myslím,
takže Toma kvalita
o relaxu nemluvil, ale vidím na něm ovocný nápoj vyrobený z koncentrátu podíl ovocné složky 25%, stal 37kč takže dostačující
jen by mě zajímalo, ten koncentrát když se to zamrazí, a potom bla bla, obsahuje to všechny stejné vitamíny jak před zmrazením? Můžu teda těm 11 vitamínům věřit, že tam jsou?

Na značce nesejde ani omylem. Důležitý je obsah ovoce, případně množství přidaného cukru. Každá značka umí dělat - a dělá - šmejdy, resp. existuje značka, co ji v tom konkrétním případě trumfne.

Tak jsem koukal do lednice a kupuju dzusy Dizzy, kdybyste tuhle superznacku neznali, tak to jsou ty nejlevnejsi z Lidlu. :-D Pak mam v oblibe taky dzusy Hello, ale jenom kdyz na ne narazim ve sleve, vlastne si kupuju jakykoli dzus 100% ve sleve.

Tyhle dzusy a je uplne jedno jestli je to Relax, Pfanner nebo Toma jsou vsechny uplne stejny sracky a z dzusem to vlastne nema nic spolecnyho. To je vsechno vyrabeny ze susenyho koncentratu. Postup vyroby: ususit, rozdrtit, dolejt stejnym obsahem vody jako pred ususenim (tomu se rika 100%, smecka to redej na 50%, to si muzu poredit doma ten 100% a vyjde to levneji) a prihodit nejaky ty vitaminy, aby se a to mohlo napsat, ze je to zdrave.
Opravdovej dzus je z cerstveho ovoce a ten vam vydrzi maximalne par hodin, tudiz se to krome lepsich restauraci, kde si nauctujou kilo za tretinku nikde neprodava. Udelat si ho muze doma kazdej, staci mixer nebo odstavnovac.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru