Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem nejsou novináři z těch "cloudů" zblbí?

viz článek:

Tajné služby se podle zdroje obávají, že dokumenty budou odtajněny v případě Snowdenova dopadení anebo usmrcení. Třicetiletý Snowden je má mít uloženy na internetových serverech, takže je možné se k nim dostat odkudkoliv (jedná se o technologii tzv. cloud computingu). Přístup je ale kryt důmyslným systémem hesel, které Snowden sdílí s ještě nejméně třemi spolupracovníky.

rei, Novinky

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Až příště budeš psát zase nějakej debilní dotaz, tak nez zmáčkneš tlačítko Odeslat, tak se zhluboka… nový
Prasak 27.11.2013 10:23
Prasak
V tomhle případě se novináři trefili. Spíš mě vždycky vytáčí, když někdo prohlásí, že má data uložen… nový
JR_Ewing 29.11.2013 07:41
JR_Ewing
Myslím si, že to neřešej a když se aplikace (třeba Applácká) jmenuje iCloud tak je to prostě cloud a… nový
Roker 29.11.2013 09:03
Roker
Máš to doma? Máš to doma. Nemáš to doma? Máš to v cloudu. Máš to v cloudu? Jako bys to neměl. Cloud… nový
Moas 29.11.2013 09:11
Moas
A co když to nemám doma, ale mám to na serveru, který je někde v housingu (fyzický, a třeba ne muj,… nový
JR_Ewing 29.11.2013 09:16
JR_Ewing
Cloud. Nicméně nechápej mě špatně - já jen osvětluju běžné chápání cloudu, jak tenhle buzzword preze… nový
Moas 29.11.2013 20:31
Moas
Zrovna dnes mě dostal další novinářský úlet: Myslivec střelil kolegu do hlavy, hledá ho policie Hled… nový
mnua.al 29.11.2013 22:09
mnua.al
Novinari maji ulety casto. Nejlepsi byl ale tenhle (uz starsi, nejak z kvetna ci tak) :) [946533_53… nový
merlouska 30.11.2013 01:38
merlouska
Takže když někdo bude chtít ty informace získat, stačí toho zrádce zabít. To jako nejlepší způsob oc… poslední
karel 01.12.2013 00:33
karel

Až příště budeš psát zase nějakej debilní dotaz, tak nez zmáčkneš tlačítko Odeslat, tak se zhluboka nadechni, napočítej do desíti a pak celej dotaz smázni a vypni počítač.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru