Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem zkušenosti s prací v Call-centru

Dobrý den,
Chtěl bych se ze zeptat na vaše zkušenosti (popř. vašich známých) s prací v call-centrech. Zajímá mě jaký je reálný výdělek pracovní podmínky atd.
ptám se proto, že mi byla nabídnuta tato práce o které jsem slyšel pro i proti.

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Docela by mne zajímalo, pokud to nejsou pracoviště, kde vyřizují podněty co tam volají samotní klien…
Yarda 03.12.2013 07:59
Yarda
By si sa divil jednej veci. Ponukali v callcentre gulicku na pranie. Akasi gulicka z umelej hmoty, k… poslední
fleg 03.12.2013 11:47
fleg

Docela by mne zajímalo, pokud to nejsou pracoviště, kde vyřizují podněty co tam volají samotní klienti ale pokud jsou to takoví otravové otravní co volají sami, jakou mají úspěšnost.
Jednou se mi stalo, že mi taky takhle někdo volal (pokud mám čas, tak si s nimi popovídám, proč ne) - že ten hovor byl najednou přerušený - zřejmě pan magor... eee manager usoudil, že už trvá dlouho:-D

By si sa divil jednej veci.
Ponukali v callcentre gulicku na pranie. Akasi gulicka z umelej hmoty, ktoru hodis do pracky a nemusis davat prasok lebo perie akymsi mimozemskym magnetizmom.
Jasna blbost, ale ludia na to idu (ma ju moja mama aj teta;o)), ale zaujimave je, ze pocas akcie si ju kupila polovica pracovnikov callcentra, cize za tyzden tam firma predala asi 40-50 placebo guliciek.
Proste oni sami seba presvedcili, ze je to fasa vec a kupili si ju.
Ludske psyche je zvlastne.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru