Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Jízdenka na vlak - jiná trasa

Je to sice banalita, ale zajímalo by mě, čím to..
Kupuji si jízdenky eTiket a jezdím většinou trasu Brno - Zlín přes Břeclav. Chtěl jsem dnes vyzkoušet jinou trasu a tak jsem zadal, že chci jet přes Přerov. Všechno ok, zaplatil jsem, přišla na mail jízdenka v pdf, kde byl i jízdní řád navazujících vlaků, které jsem si zvolil. Na nádraží jsem si ji vyzvedl v automatu a co nevidím, je tam napsáno přes Břeclav. Říkám si, asi jsem něco zdrbal při objednávání, tak ok, jel jsem přes Břeclav (protože v tu dobu skoro nic nejelo, tak jsem se musel trckat celou cestu osobákem). Doma se dívám na původní pdf jízdenku a zjišťuji, že je tam skutečně trasa přes Břeclav, ale v jízdním řádu pod tím jsou vlaky přes Přerov (tak, jak jsem zadával v objednávce). Zajímalo by mě, jestli je to chyba, nebo vlastnost. Jestli jsem na tu jízdenku skutečně mohl jet přes Přerov i když tam byla napsaná trasa přes Břeclav. Fakt je, že cena se neliší. Nemá někdo zkušenosti?

Předmět Autor Datum
Se obrat primo na CD http://domino.cd.cz/forms.nsf/EntryDialog?OpenForm Uredniku maji jak nasrano,…
RedMaX 31.10.2013 18:24
RedMaX
Kdyžtak jim napíšu, ale raději chvíli počkám, jestli někdo nezareaguje tady. Třeba je to nějaká feat…
Niko Bellic 31.10.2013 18:33
Niko Bellic
nejsem místní ze zaječí, trasu neznám. ale jestli kilometrovné odpovídá, jeď si kudy chceš. zaplacen… poslední
lední brtník 31.10.2013 20:10
lední brtník

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru