Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Volby 2013, afterparty

Me se spousta veci v jejich programu libi, ale uvedomuju si, ze hodne z toho je spis utopickeho, realne neproveditelneho, hlavne ale cely jejich program je postavenej jen na ekonomicke casti - minimalisticky stat - penize, ale stat proste jen o penezich neni a nema byt. Nemyslim si ale o Machovi a dalsich lidech, kteri jsou dnes u Svobodnych, ze by jejich prioritou bylo urvat nejakej post a z toho potom strkat malou domu pro sebe a svy kamose, tak jak je to dneska zvykem u soucasnych "pravicovych" stran. Takze v necem s nima souhlasim, v necem nesouhlasim, ale v zasade to je nejaka normalni politicka strana, ty strany, ktere jsem tu jmenoval, jsou mafianske uskupeni, logicky mi teda vadi, popravde vubec nechapu, jak muzou dostat tolik hlasu, tolik mafianu v tyhle zemi neni (chapu: tolik blbu tu je). Takz snad jsem to vysvetlil: mafian co o sobe tvrdi ze je politik - vadi, skutecny politik, ktery ma klidne opacny nazor - nevadi. :-)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat