Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Babiš bere českým lidem práci

Okrem toho, ze nadpis tohoto topicu je dost od veci ma zaujala pred nedavnom jedna vec.
Pozeral som v TV rozhovor so Slovakmi (uspesnymi), zijucich v zahranici. Vacsina z nich sa odmietala vratit na Slovensko. Nie kvoli politike, nie kvoli tomu, ze tu by sa mali horsie. Povedali (nepoznali sa, takze nezavisle na sebe), ze na SK sa nevratia, pretoze im tu vadi, ze tu sa strasne zavidi a uspech sa neodpusta.
Mam pocit, ze pri Babisovi je to podobne. Co vam na nom naozaj vadi? Ze ma uspech? Ze tu politiku nepotrebuje, ze to robi z presvedcenia? Ze nanho nic poriadne nemate?
Kecy o moci su naozaj len kecmi, pretoze politiku vzdy ovladali ludia v pozadi, medialne neznami, keby Babis chce moc zaplati si ju z pozadia (mozno to doteraz robil) a to, ze ide do politiky (kde pravdepodobne narazi a utopi mrte vela prachov) je jasne, ze ide z presvedcenia.
Mam pocit, ze vacsina ludi, ktori proti nemu vystupuju mu fakt zavidia ten uspech, pretoze ten neodskriepitelne ma.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat