Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Babiš bere českým lidem práci

Koho ji ale nabídneš

Ona minule volila Top09, tak třeba tu.. Já jejich příznivce nejsem, volit je rozhodně nebudu, ale považuju je za mnohem menší nebezpečí než Babiše. Nebo ať si prostě zhodnotí sama, koho "vyškrtla" jako posledního, než jí zbyl Babiš. Není malá, jen nějak oblouzněná, jako tolik lidí.

S tou kritikou máš pravdu, taky mám dojem, že mu to spíš pomáhá. Když jsem se třeba ptala mámy (mmch zarytý antikomunistky) na to jeho agentovství, jesatli jí to jako nevadí, tak mi odpověděla, že má pocit, že se ho jen snaží někdo vyřadit ze hry. Což si řekne spousta lidí. Ale ověřej si to? Ne.

mají lidé u něj pocit, že on krást nepotřebuje

No a to je právě podle mě největší iluze. Ono totiž nejde jen bezprostředně o prachy, ale i o moc a vliv (z čehož teda pak zisky samozřejmě taky plynou), a to je to, po čem on jde. Přímou infiltrací do politiky si pro svý impérium zajistí zase uplně nový možnosti. Ale ne, on utáhne lidi na vařený nudli tipu "já mám prachů dost, víc jich nepotřebuju". Taková blbost!

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat