Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Babišovy koblihy

Tak děcka, se přiznejte, kdo by pošlapal svoji dosud jistě neposkvrněnou hrdost, kdyby uviděl v tramvaji nebo v metru slovenského skromného skoro bezdomovce, jak tam rozdává to nejcennější, co rozdávat v době nečasu lze, tedy jídlo a to po vzoru Robina Hooda: bere nejbohatším, tedy sobě a dává chudším (hlavně duchem), než je on sám, no prostě Babiše.

Je tu někdo, kdo si vzal? :-)

A co říkáte na ostatní Babišovy dobroty?

OT: Je to můj první příspěvek tady, doufám a věřím, že neporušuje pravidla, když žádnou stranu nepropaguje, pouze paroduje?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Jakýkoliv způsob jak na sebe upozornit je jim dobrý a to všem. Viz : převzato Zaplaťte si a propag…
M-Pol 16.10.2013 20:19
M-Pol
No, představ si to, že existují příznivci stran, kteří ve svém volném čase a za své peníze pomáhají…
Niko Bellic 17.10.2013 10:26
Niko Bellic
Je fajn, že se alespoň nějak snažíte zapojit, ale pro mě nepochopitelná vaše volba. U té strany je s…
Daniel Dvořák 17.10.2013 11:44
Daniel Dvořák
Od napojení na zločince Klause až po eurodotovaného předsedu. Když už jste nás přišel spasit, předl…
Kurt 17.10.2013 12:27
Kurt
Celá jeho kariéra vrchního tuneláře s vyvrcholením amnestií. Kdo nechce vidět, neuvidí. To, že se zl…
Daniel Dvořák 17.10.2013 21:11
Daniel Dvořák
Neuhýbejte. Zajímá mě to propojení SSO - VK, o kterém píšete.
Kurt 18.10.2013 08:15
Kurt
tak např. mu dělal poradce
Daniel Dvořák 18.10.2013 12:41
Daniel Dvořák
To, že Mach dělal VK poradce je nějaký důkaz o napojení Svobodných na Klause?
Kurt 18.10.2013 12:58
Kurt
Asi jak pro koho. Dalo by se pokračovat Jaklem a dalšíma věcma, ale zkuste raději definovat, co je p… poslední
Daniel Dvořák 18.10.2013 18:19
Daniel Dvořák

Jakýkoliv způsob jak na sebe upozornit je jim dobrý a to všem.

Viz : převzato

Zaplaťte si a propagujte nás, lze v nadsázce popsat výzvy zoufalé ODS, která se propadá k hranici volitelnosti. Na webu ODS si její příznivci mohou stáhnout manuál, jak shánět voliče, s názvem 96 hodin pro pravici. V něm se např. dozvědí, aby se víc hlásili ke kampani a například viditelně nosili trička i placky, které si mohou koupit za 200 korun a dvacet korun v e-shopu ODS.

No, představ si to, že existují příznivci stran, kteří ve svém volném čase a za své peníze pomáhají s kampaní. Kdybych měl čas, tak se aktivně zapojím u Svobodných. Bohužel, čas není, tak jsem jim několikrát aspoň přispěl na kampaň. Po pár stovkách, nic moc, ale jejich rozpočet je zlomkový narozdíl od jiných stran, takže lepší než nic.

Celá jeho kariéra vrchního tuneláře s vyvrcholením amnestií. Kdo nechce vidět, neuvidí. To, že se zločinec podílel na zákonech i obsazení pozic, což ho ochránilo před trestním stíháním na mém pohledu nic nezmění. Komunistické zločiny se také soudí až dnes. Nacistické některé také.

Žijeme ve státě, kde výroky: "kdo všechno půjde bručet" při volbě prezidenta a "my máme justici, Bárta policii" jsou nestíhané... takže se není o čem bavit.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru