Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemZamknuto Agama se schovava a spi

Dobry den je tomu uz 2 mesice co mam z burzy v Praze 3 male agamy kdyz jsem je kupoval tak meli okolo 7g vsechny, ted se mi rozezrala jen jedna a ta ma 32g(kluk) pak ta uplne nejmensi ta si sem tam zobne ale jinak je v pohode ma 12g( holcicka na 100%) ale dela mi problemy ta prostredni , je dokonce vetsi jak ta nejmensi i robustnejsi atd... svlika se ale vecne se schovava po zdech nebo v kytce a jen spi, jediny co jsem vypozoroval ze miluje kdyz ji dam misku s teplou vodou tak tam zustane dokud chce.. ale nejsem si 100% jistej jestli to je holcicka, na 99% by mela podle 3 lidi co jsme se shodli ze to je holka... ale prijde mi ze se boji kluka. jinak mam vyhrevnou Sylvanii 50W, zdroj UVB pouzivam Vybojku od raptoru 50W s lampou a terarium o rozmerech 250x75x70 teplota pres den 27-29 uprostred teraria, pod vybojkou 44°C a na konci tak 22 kdyby se chteli schovat a ochladit. Vetrani mam taky v poradku. Nejde mi do hlavy ze 2 jsou tak nejak OK a ta jedna porad polehava a porad zavira oci. Prosim poradte mi co mam udelat abych ji ozivil vic, daval jsem ji i med po kterym by mela byt nabuzena ale to nemuzu porad... jinak snazim se obalovat cvrcky a svaby v roboranu a plastinu.Nemaji rady roseni :D

Předmět Autor Datum
Nenašly se žádné příspěvky.

Zpět do debat Nahoru