Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ne, nejsem ovčan, ani sebevrah. Obzvláště to proti chřipce je totální hovadina. Nikdo z farmacie tot…
Craft 01.10.2013 21:04
Craft
Přečtěte si "Doba jedová 1 + 2". Klady a zápory na jednom místě od odborníků.
FixExa 02.10.2013 22:33
FixExa
Díky za tip. Čekal jsem spíše pseudovědeckou slátaninu žehnající všemu, co lidi v tichosti likviduje…
Craft 02.10.2013 23:33
Craft
Nepřehmátnul, protože "to není bug, ale feature". Takhle se to tu řadí.
Prasak 03.10.2013 06:05
Prasak
Řazení na grc.
Moas 03.10.2013 07:10
Moas
Kolikrát se musím dívat na adresu příspěvku, abych zjistil, kdo na koho odpovídá. Doufám, že to tak…
Prasak 03.10.2013 08:33
Prasak
Věčný optimista, že?
IQ37 05.10.2013 23:21
IQ37
Dokud dýchám, doufám. nový
Prasak 05.10.2013 23:38
Prasak
Ne. Co se má stát, nechť se stane. Ať se s tím ten futrál na dušičku vypořádá sám. poslední
mif 06.10.2013 00:13
mif

Ne, nejsem ovčan, ani sebevrah. Obzvláště to proti chřipce je totální hovadina.
Nikdo z farmacie totiž nemá věšteckou kouli, která mutace chřipkového viru si o sezóně zrovna zařádí a pokud by ji i měl, tento vir mutuje velmi rychle, takže ve výsledku, můžete podlehnout chřipce stejně, jako ten kdo není očkovaný vůbec. Snad každý ví, co je a z čeho se vyrábí očkovací látka. Navíc dostáváte s každou očkovací látkou bonusy v podobě jiných virů, které nejdou jen tak izolovat z očkovací látky. Doporučuji si vyhledat a přečíst rozhovor s uznávanou kapacitou (dnes již v důchodu), která vyvíjela očkovací látky pro velkou farmac. firmu, která se zabývá výrobou očkovacích látek. Je to velmi zajímavé a poučné. Pokud se naočkuje jedinec s perfektní imunitou, nic moc mu to aspoń v nejbližších letech nezpůsobí. Čím horší imunita, tím rychlejší zdravotní problémy a rizika. Pár příkladů z mého okolí...zdravý jedinec ve věku kolem 25 let, do té doby bez problémů, po očkování neustále problémy v oblasti krční a nosní. Další osoba žena věk 60 let, velmi aktivní turistka. Po očkování stále opakující se zdravotní problémy (angína, záněty oka, rýma, problémy pohybového aparátu a zažívacího traktu), do té doby naprosto zdravá a to takto postižených lidí znám daleko více. Taky mě pobavil výsledek jedné očkovací hurááá akce před několika lety v jednom domově důchodců. Výsledkem bylo to, že jim většina důchodců skončila v posteli s těžkou chřipkou.

Jojo usmrcený virus :-D Takže, kdo si chce "pomoci" směle do toho ;-)

Díky za tip. Čekal jsem spíše pseudovědeckou slátaninu žehnající všemu, co lidi v tichosti likviduje a farmacie si mne ruce nad tučnými zisky a i když se vším do puntíku nesouhlasím, je tam spousta informací, které mi mluví z duše.

Edit: Koukám, že jsem se přehmátl ve tlačítku Odpovědět o řádek :-D

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru