Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Očkování proti chřipce

To mi potvrdila moja tetka (jinak zdravotní sestra), co se divila lidem s chřipkou, že tak strašně bědují, dokud sama nedostala opravdovou chřipku, kdy nevstala z postele. Vše ostatní byly jen slabý virózy a nachlazení a na to moja doktorka skoro vždycky dá stejnej recept - Paralen a vypotit v posteli.

K očkování a následnýmu onemocnění - taky zastávám názor, že lidi se nechají očkovat a onemocní kvůli slabé imunitě, nebo v době tvorby protilátek, avšak ne jako důsledek očkování. Já jsem se nechal očkovat jen jednou před pár lety, kdy to firma nabízela jako benefit. Ani nevím, jestli to pomohlo, ale každoročně stejně alespoň jednou něco lehkýho chytnu. Teď v práci taky dávám bacha, kolegové okolo začínají chrchlat a nestojím o to, abych děckám něco nemilýho přinesl. Jakmile by manželka zmerčila, že mi není dobře, okamžitě by mě vystěhovala z postele do dětskýho pokoja a musel bych spát na dětské posteli (a ta má jen 160cm, takže mi nohy od kolen dolů čučí z postele ven).

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat