Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemZamknuto Problémy s DVD rekorderem panasonic model DMR-EH55

Dobrý den, mám potíže s DVDčkem když jsem jej zapnul objeví se mi na displeji U61 v manuálu jsem si našel že tento ,, kod se zobrazuje v případě výskytu poruchy během záznamu, přehrávání či kopirování. Zobrazuje se během zotavení, zdůvodu obnovení normalního provozu, přístroj není poškozen. Přístroj lze použít poté co kod zmízí´´. Vtip je v tom že kod ne a ne zmizet na TV obrazovce se mi zobrazí ze při najiždění HDD nedošlo ke kontrole celého HDD a ze nastaly potíže a že mám zpustit opět kotrolu disku. Když jej spustím celé DVDčko se mi sekne a nic se neděje a pokud ne tak se mi vypne. Nemohu najet ani do nastavení DVDčka protože při spištění se mi objeví kod U61 a na obrazovce se mi objeví problem který jsem výše popisoval. V DVDčku jsem měl dvd disk a ten mi také nešel vytáhnout po delším laborovaní se mi jej podařilo vytáhnout ale problém dále přetrvavá. V manuálu je psáno že PŘÍSTROJ NENÍ POŠKOZEN ale mám obavy že odešel HDD. Pokud jste někdo měl s tímto přístrojem podobné problémy poděl te se snimi semnou budu velice rád. Děkuji za vaš čas. Dejv

Předmět Autor Datum
Dotazy technického rázu vlož sem: http://pc.poradna.net [81-ignorant-jpg] poslední
IQ37 29.09.2013 17:59
IQ37

Zpět do debat Nahoru