Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Nábor u Policie

Ahoj. Nevíte někdo, jaké nevyšší dosažené vzdělání je nutné k úspěšnému přijetí k policii čr- městské pčr? Střední odborné s výučním listem strojírenského zaměření asi nebude stačit, nebo ano? Někde píšou že maturu někde o tom není ani zmínka... Díky

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Drive opravdu stacil vyucni list, ale to nic nemenilo na tom, ze spousta tech polo policajtu byla ve… poslední
Schizo 25.09.2013 21:26
Schizo

Drive opravdu stacil vyucni list, ale to nic nemenilo na tom, ze spousta tech polo policajtu byla ve znalosti prava a paragrafoveho zneni na daleko vyssi urovni nez vetsina statnich . U PCR udelas skolu, kurz a pak krom streleb a kazdorocniho profesaku + fyzickych testu mas od paragrafu pokoj. U MP se kazdy 3 roky delaj prolongacni zkousky a neverili byste, kolik kravin se clovek musi ucit, je to druha matura .

Mluvim z vlastni zkusenosti, kdy se me nekolikrat ptali prislusnici PCR kolik za co lze ulozit :-D

Delal jsem to u MP 6 let a uz nikdy vic, rychle jsem vystrizlivel, kdyz jsem zjistil, ze pomahat tam kde PCR nechce , nebo nemuze bejt neni naplni teto slozky. Jsou to vlastne jen a pouze vyberci dani, poplatku a hlavne plnici rozpoctu predem dohodnutou castkou. Kazdodenni buzerace, ponizovani, obhajovani sama sebe...

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru