Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem ale vždyť si za to mužeme vlastně všíchni

za neutěšený stav země si vlatně mužeme všichni. bylo nutné obvnovit mravní etos národa a to bez mravních jedinců nejde. kdo z vás by napřiklad kupoval české výrobky vyrobené u nás za např. 3x vyšší cenu než z dovozu ??? nebo jinak kdo z vás by neprodal svuj dům konkurenci ze zahraničí za např 5x vyšší cenu když by mi moje provozovna v tomto mem domě vydělaval jen tak na živobytí ???
a kdo z vás volí stranický populismus všech možných chorých stran místo toho aby založil stranu demokratickou a spravedlivou bez ohledu na peníze ??? a tam mužeme debatovat týtny a týdny

Předmět Autor Datum
Přesně tak. Proto už dávno navrhuji ministerstvu školství zavedení kdysi funkční povinné náboženské…
Alfons 18.09.2013 08:37
Alfons
... a já jsem už dávno navrhoval znovuzavedení tělesných trestů na školách a nikdo na to nereflektov…
Jack 18.09.2013 22:06
Jack
hej, luděk: proč máš naprosto stejný projev jako zdejší nejznámnější kretén? běž do prdele.
lední brtník 18.09.2013 22:44
lední brtník
Že by gradovala kretenizace a debilizace národa? To by nám tak ještě scházelo, nám potomkům komensk…
Alfons 19.09.2013 08:39
Alfons
no to bude asi tím, že mám pravdu..... stejně jako muj " tebou viděný" dvojník. no a co se týče prde…
luděk0968 20.09.2013 08:43
luděk0968
Samo SE to nezmění. A občané to také nezmění, takže do prdele již zvesela kráčíme včetně složitěji u… poslední
Alfons 20.09.2013 09:34
Alfons

Přesně tak. Proto už dávno navrhuji ministerstvu školství zavedení kdysi funkční povinné náboženské výchovy na školách. Jenže oni mně neposlechli a teď to máme. Takže JÁ jediný mám ruce čisté. JÁ jsem konal a nečuměl. Na morálce celý systém stojí a padá.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru