Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Ta některá tvá témata jsou tedy žvásty...
Dale Cooper 17.09.2013 22:45
Dale Cooper
Jsem jednoduše smýšlející debatér. Podle toho se horníci také chovají.::) nový
Alfons 18.09.2013 02:43
Alfons
Spíše mi tvé příspěvky přijdou hodně nevyzrálé až provokativní, protože třeba tohle může napsat jeno… nový
Craft 19.09.2013 01:35
Craft
Je tržní hospodářství a to nadbytečné lidi spolehlivě a NEMILOSRDNĚ hubí. nový
Alfons 19.09.2013 03:56
Alfons
Mně zase debata příjde jako poměrně v pořádku. Vím, co jsou primitivně myslící dělníci zač! Všichni… nový
storny 25.09.2013 12:38
storny
Počkejte, až jednoduše smýšlející, avšak velkou silou disponující horníci to naopak půjdou vytmavit… nový
Ficka 25.09.2013 13:20
Ficka
MF Dnes, 22.7.1997 Útlum těžby uhlí na Dole Paskov je nyní v rukou vlády “Jsou to většinou mladší l… nový
Zarniwúp 25.09.2013 15:22
Zarniwúp
Toto je bohuzial nevyhoda politiky. Vsetci chcu byt krasni a nikto nerobi systemove riesenie, ktoryc… nový
fleg 25.09.2013 16:33
fleg
Co chcete po jednoduše smýšlejícím Alfonsovi. poslední
Yarda 26.09.2013 14:05
Yarda

Spíše mi tvé příspěvky přijdou hodně nevyzrálé až provokativní, protože třeba tohle může napsat jenom naprostej imbecil, který si neváží práce druhých a neví, co je náročná fyzická práce. Každý holt nemůže být manager. Je to stejné jako napsat, že zemědělec pouze pěstuje brambory nebo obilí. Už ti v tom co máš na krku asi nedochází, že díky těmto lidem a jejich práci máme co jíst, máme teplo, elektřinu. Nikdy jsem sice nebyl v dole, ale poctivé práce obyčejných lidí si vážím mnohem více, než třeba blbé kecy nějakého nabubřelého managera, který o problematice ví méně než nějaká uklízečka. Sám se asi považuješ za inteligenta, ale svým příspěvkem a jinými bych to viděl na hodně nevyzrálého jedince spadajícího spíše mezi fakebookové lidové vypravěče a sem jsi zabloudil asi omylem a čekáš, že zde najdeš stejně nevyzrálé jedince, kteří mluví o něčem co nezažili a nemají o tom ani páru. Ale dnes je to asi IN kecat a kritizovat vše, ale tohle právě umí kdejaký blb. Ten co něco umí, o tom nekecá a dělá to a v tom je ten podstatný rozdíl.

MF Dnes, 22.7.1997 Útlum těžby uhlí na Dole Paskov je nyní v rukou vlády

“Jsou to většinou mladší lidé, jejich průměrný věk je třicet osm let. V současné době se už nedá odejít do soukromého sektoru, jako to udělali horníci z ostravských šachet na počátku devadesátých let,

O útlumu těžby na Ostravsku se mluví roky a roky a roky. Je to furt dokola a dokola a dokola.
I když to teď třeba opět prodlouží o nějaké tři roky, tak za ty tři roky to tu máme znovu. A pak zase. A pak opět. Nakonec se horníci na Ostravsku přemění v prospektory kousků uhlí.

Toto je bohuzial nevyhoda politiky. Vsetci chcu byt krasni a nikto nerobi systemove riesenie, ktorych vysledok je vidiet o 10-15 rokov. Vedia, ze za to politicke body neziskaju. A tak sa problemy neriesia len odsuvaju a dedia ich nove vlady. Problem je, ze tych problemov z minulosti je coraz viac, k tomu sucasne, takze kazda dalsia vlada to ma tazsie ako ta predchadzajuca. Navyse sa strany trasu o svoje preferencie a tak zase odlozia systemove riesenie. A tak dokola.

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru