Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem hledám název písničky

ahoj, doufám že mi někdo poradí název písničky, ikdyž popis bude težkej :S
takže - neznám název ani nic jinýho, ale hodně krát jsem ji ted slyšel a zní to kvalitně, něco jako když se túruje motorka, ale v takovým elektro obalu to je hlavní refrén, cely se to nese v tom stylu něco jako Pendulum - Blood Sugar nevím jak se to nazýva a mělo by to ted být hodně známý, top, možná novější ale ne zase moc určitě jsem to slyšel i před pár měsícema. Nijak jinak to asi nenajdu, jen doufat, že můj popis někomu docvakne co to je :D jelikož mi v hlavě zní jen ten refrén nevím co dodat
drží se to v rytmu těchto zvuků co sou ve videu od minuty 18:42 nevím jak se to nazývá watch
nebo jak taky start cca 24:10 watch ty zvuky se v refrénu stupňují a je to pro ten song specifické

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Hledám název kapely (případně i odkaz na písničku) a to od slovenské skupiny, hrající podobně jako H… poslední
Valdin 09.09.2014 18:17
Valdin

Hledám název kapely (případně i odkaz na písničku) a to od slovenské skupiny, hrající podobně jako Horkýže Slíže, Fousatej had a pod. a má písničku s názvem Ofside. písnička je pravděpodobně z 90 let.
Slyšel jsem ji na párty u kamaráda a nsměl jsem nic, na co bych si si název napsal. Díky

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru