Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co s věkem?

To nie je o skusenostiach, to je o povahe...vid reakcia Kurta, ktory nie je najmladsi a predsa s tym konanim suhlasi.
Proste dnes si moderne zakopove vojny, kde ani nevies kto na teba utoci, casy ked sa veci vybavovali priamo su uz asi prec.
Mna by napriklad v zivote nenapadlo napisat anonymny list, ci mail. Nikdy som nemal problem s tym, ked sa mi niekto na nete vyhrazal (a ze to bolo pomerne casto;o)) uviest svoje meno, adresu a dovetok nech sa paci, prid mi to vysvetlit osobne (nikdy nikto neprisiel), takze nerozumiem preco s tym ma vacsina ludi problemy.
Tipujem, ze to bude asi vychovou alebo celospolocenskou klimou, kedze dnes je moderne riesit taketo veci zo zalohy.
Btw nie som ziaden superman (178cm, 78 kg) a mam aj prirodzeny strach a doteraz riesim ako sa zachovam v pripade konfliktu na ulici, ked tam budem s rodinou, pretoze vyrazne zvysujem riziko, ze im nieco stane a je tam naozaj zbytocne machrovat, ale zase chodit ako slepy voci tomu co sa deje okolo mna...no neviem neviem. Takze zijem s tym, ze takuto volbu nikdy nebudem musiet uskutocnit;o).

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat