Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co s věkem?

Je tu ale problém číslo 2. Nevydržel jsem po odstupu ze staré školy nevyužít příležitosti si pořádně otevřít hubu a napsal jsem všechno dopisem generálnímu řediteli staré školy. Dopis po příchodu ze školy uploadnu a byl bych rád, kdyby si to někdo přečetl a řekl mi také názor.
Teď k problému. Myslím, že je to banalita. V neděli jsem napsal jeho řediteli, že v jeho kabinetu vystavuje srp a kladivo + rudou hvězdu tak, že je to vidět až na silnici před školu. (Všechno ale velice slušnou formou) Ředitel tam v pondělí ráno přijel a prý se jen ozvalo "okamžitě sundat" a tak milej srpík a kladívko (po 20letech co to tam má :-D) šly do koše. Ředitel prý odjel a mistr se začal rozčilovat, že až mě potká, že mě ukopne palici a podobně . (To může zkusit :-D ) Dneska ale pravil, že mě udá, že má příbuznýho advokáta, že si od nějakýho buzeranta nenechá srát na hlavu. Dopisy jsem psal anonymně z adresy storny..... tudíž můžu říct, že o tom nic nevim, ale zase si myslím, že kuli tomu, že ho péruje za něco šéf si advokát nebo nějakej soudce vůbec nebude lámat hlavu. Co myslíte? :-) díky!

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat