Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Co s věkem?

Ty by sis přál vyšší věk kvůli současným starostem. Ubezpečím tě, že přijdou starosti jiný, takže vyšší věk to nespláchne, furt je co řešit. I s tou fyzickou schránkou mají kolegové pravdu, já už taky cejtím, že to není, co bylo.
Ke škole a mistrovi - je to blbý, ale zkus držet tu hubu a krok. V životě budeš muset skousnout hnusnější sousta. Je to taky jen člověk, na jeho místě bys asi taky nechtěl mít v týmu věčnýho remcala a odmlouvače. Tím ho neomlouvám, lidi jsou různý, neznám ho, jen se na to zkus podívat z jeho strany. A taky je třeba si uvědomit, že holt jedni rozhodují, druzí poslouchají. V zaměstnání se remcalů zbavují mezi prvními, když se začne lámat chleba. Jak píše Kurt, udělej to a měj ho u prdele.
Dodělej školu, protože bez posranýho papíru, kterej potřebuješ, budeš mít ten trh práce o dost složitější.

K zvolenýmu povolání - neboj, práci si najdeš, když už budeš muset tohle dělat. Já jsem sháněl topenáře na přetěsnění trubek od kotla, borec to vzal jako melouch, protože malý zákazníky prý běžně nedělají. A to jsem projel googlem všechny topenáře v okolí.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat