Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Vypustí si kapři rybník?

Kludne, byt tebou asi to spravim aj ja. Ja uz som 2x razy po sebe volil u nas "Matovicovcov" co su take neriadene strely a pirati na cele som samotnym Matovicom. Maju uz stabilnu 8% podporu a robia prievan v tom parlamente, kde sa roky nic nedialo. Do buducnosti by som bol rad keby sa cely parlamentny system prekopal a zrusil stranicky system, ktory je na 2 veci. U nas sa ukazuje, ze strana SMER ma zbytocne vela poslancov, pretoze hlasuju vzdy ako kaze predseda. U vas sa ukazalo, ze strany su zbytocne preto, ze takmer nikdy nehlasovali ako sa dohodli a vzdy sa naslo par odpadlikov co hlasovanie zbabralo.
A urcite by som zrusil tajne hlasovanie a povinne zverejnovalo, kto za co hlasoval nech si viem pozriet "toho svojho" ako sa mi sprava v parlamente a zaco hlasuje.
Samozrejme keby sa este vymyslel dobry system moznosti odvolania voleneho zastupcu...to by este len bola sranda;o).
Inak som zastanca autokracie a vlady elity, vacsina bohuzial vdak Gaussovej krivke znamena vzdy zlo, pokial chceme nieco nadstandardne musi nam vladnut elita, cize prava strana Gaussovho rozdelenia.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat