Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailemDůležité -- TOHLE NENÍ PORADNA --

A kto by ako urcoval, co je rozumne a co nie? Preco sa snazis z toho spravit elitarsky klub? Kto bude urcovat kto je na urovni a kto nie? Bud sem pustime vsetkych alebo nikoho. Vsetkych znamena, ze budu debaty na vyssej urovni aj tie o uplnych blbostiach.
Najjednoduchsie ako bojovat proti blbym debatam je ich ignorovat. Prispievam tam, kde chcem, kde ma nieco zaujima, co ma nezaujima ignorujem. Je to tak tazke?
Otazky sa nepresuvaju, pretoze sa jedna o rozdielne enginy a nie je to technicky mozne. Otazky sa preto zamykaju a ludom sa odkaze kam maju svoju otazku polozit, aby sa im dostalo odpovede. Ja tam ziadne posielanie do prdele nevidim.
Navyse este raz...toto su debaty, tu naozaj nic nechceme a nebudeme riesit. Od toho mame poradne, tu sa mozes vykecat, mozes si zanadavat, ale nesnaz sa tu nic riesit. Do Hydeparku sa tiez nechodi nic riesit, chodi sa tam debatovat. To je zmysel tohoto portalu. Ak to nechapes tak ma to mrzi.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat