Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Posílání květin do Němecek a Hamburkách - s výběrem hodiny

:-) No, pokud vím, tak dodána nebyla jen jedna. Nebo lépe řečeno podepsal jsem se jako "náhodný kolemjdoucí číslo 283." A uplně nevím jestli to bylo vhodné, jestli to dotyčné bylo doručeno či jestli nebylo pochopeno od koho to bylo - nepodepisuji se jménem, typicky volím osobitou zprávu jako "at ti fretka nechytne rýmu" u které předpokládám, že si samička domyslí od koho to je. Například v tomhle případě je očekávání trhu, že dotyčná se nebaví o tom, že její fretka (jako zvířátko, vy prasata) muže chytnout lidskou chřipku a neřeší to s moc klukama po netu :D

Uspěšnost nehodnotím ohledně boje o samičku - neb je to typicky mlié gesto, nikoliv že by byla cílem. A co se týče doručování tak se mi (musím zaklepat) vcelku daří. Mimo té první uvedene mí snad akorád jednou volala ženská, že to neumí najít a tak jsem ji musel navigovat. Což jsem byl docela rád, byla hrozně tupá, jestli jí tam odsud vyhoděj muže jít tak maximálně pracovat na poštu nebo učit. :-D

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat