Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Posílání květin do Němecek a Hamburkách - s výběrem hodiny

MMP = MASSIVELY PARALLEL PROCESSING.

Slovenka už právě kytku loni dostala - kupodivu bez problému do USA. Vybral jsem si hodinu, všechno šlo jak po másle. Sice nebyla doma, ale nechali ji to před barákem.

Slovenku jsem neodpískal, ale psal jsem, že dotyčná si někoho našla (bohužel, fakt moc neohužel byla to luxusní samice). A příspěvek ohledně VÍZA a jek řešit USA - je jen jak se případně připravit, že mi dá zase zelenou.

S němkou mam domluvené kolo, bohužel blocker je má angličtina, komunikovat v aj asi ano, ovšem určitě ne s ženskou (tzn. člověkem kterému konzistentně jebe) a ještě nějaké polorande. Navíc ted musim trénovat na kole - ne, že bych si myslel, že ji nebudu stačit, ale rozhodně se nesmím ani zadýchat - focus musí být na samičku, musím být v takové kondici abych ani nemusel přemýšlet jestli mam vhodný převod či nemám.

Ale zpět - nějaká služba pro německo - chci ji tam jentak z prdele hodit kytku ;)

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat