Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Doma jenom desktop, na cesty mám notebook, ale poslední dobou ho úspěšně drtí co do používání zaříze… nový
Potkan007 09.08.2013 18:18
Potkan007
Desktopu jsem nikdy na chuť nepřišel 6 let používám notebooky a bohatě mi to stačí, navíc když vezmu… nový
Gumboy19 09.08.2013 20:30
Gumboy19
Az na to, ze kdyz das 20k za bednu+doplnky, tak budes mit kvalitnejsi stroj nez je notebook za stejn… nový
merlouska 09.08.2013 23:10
merlouska
Tak trošku vytrženo z kontextu. Někdy na desktopu, někdy na notesu. Záleží na tom, jestli jsem doma… nový
mif 09.08.2013 23:14
mif
Vzhledem na spotřebu el.energie stolního PC jsem již přešel na notebook. Pokud na něco výjimečně pot… nový
Craft 11.08.2013 16:49
Craft
Jak na co. Na úpravy fotek, kodování videa na DVD apod. jedině desktop. Výhody - vyšší výkon, lepší… poslední
Dale Cooper 11.08.2013 16:58
Dale Cooper

Doma jenom desktop, na cesty mám notebook, ale poslední dobou ho úspěšně drtí co do používání zařízení s ARMem. Jenom potřebuju rychle něco na internetu, tak se podívám z mobilu, hru na zkrácení čekaní si zahraju na tabletu, filmy si pouštím taky na tabletu. Notebook vlastně zapínám až když potřebuju něco, co na mobilu a tabletu nedokážu.

Desktopu jsem nikdy na chuť nepřišel 6 let používám notebooky a bohatě mi to stačí, navíc když vezmu v potaz je to, že bych chtěl nějaký kvalitní počítač tak mi přijde zbytečné vyhodit cca 17 000 jenom za bednu a dejme domu 3500 za monitor plus doplňky jako je myš klávesnice a reproduktory, takto mam 3v1

Tak trošku vytrženo z kontextu. Někdy na desktopu, někdy na notesu. Záleží na tom, jestli jsem doma v pracovně (katovně), v práci, nebo na toulkách (na kšeftu nebo na břuchu v obýváku ]:)). Na tvůj dotaz se nedá relevantně odpovědět.

Vzhledem na spotřebu el.energie stolního PC jsem již přešel na notebook. Pokud na něco výjimečně potřebuji větší monitor zapnu PC a po práci jej zase vypnu. Spíše už PC mám pouze na hokusy pokusy a využití pro starší HDD. Jinak zvažuji, že pořídím dock stanici a pojedu už i tady pouze na notebooku.

Jak na co. Na úpravy fotek, kodování videa na DVD apod. jedině desktop. Výhody - vyšší výkon, lepší monitor. Na net při válení se notebook; na něm jsou zase nemyslitelné výše zmíněné úkoly (např. monitor 20" vs 12", C2D ve verzi ULV na 1,2GHz plus pomalý disk vs dva Xeony na 3,6GHz a rychlý 10k rpm disk). Bych u toho vykvetl :-)

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru