Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Můžou lidi v 38 letech hrát PC hry ?

Je mi 38 let.
Rád hraju hry !
Manželka mi říká, že sem infantilní (řiká to jinak, ale myslí toto).
Tchán s tchýní říkají, že sem na to už starej.
Kamarádi říkají, že už z toho vyrostli.
Děti mi na to neříkají nic.

Já tedy nevím, ale nepříjdu si "divnej".

Je tu taky někdo 35+ kdo rád hraje hry ?

Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Podívej se na Minecrafaka. Je mu přes 30 let a hraje majnžraft xD (Napsal jsem to tak schválně :D)
BlackkilerCZ 24.08.2013 01:00
BlackkilerCZ
No jo, ale ten asi nebude moc normální. Podle jeho videí, přilepených na youtube bych ho přirovnal k… nový
Jack 03.09.2013 10:34
Jack
hodně zajímavý téma :) to rád slyším, že se najde tolik "starších" co hraje hry a tak... otázka vlák… nový
Mojmír 04.09.2013 17:15
Mojmír
To máš pravdu, většinou to odsuzují ti, co to nikdy nezkusili. Ale sami čučí na kraviny v televizi,… nový
Prasak 04.09.2013 17:52
Prasak
mohol by mi niekto pomoct potrebujem prepisat registre a to rozlíšenie na hru payday 2 prertože v hr… nový
Denyzko 04.09.2013 18:12
Denyzko
Můžou lidi v 38 letech hrát PC hry Přijde ti v pořádku tvůj problém cpát do diskuze s výše uvedený… nový
Prasak 04.09.2013 19:09
Prasak
http://hry.poradna.net/ Tam (na poradně) si založ svůj dotaz, to je to pravé místo. Tady se vedou j… poslední
L-Core 04.09.2013 22:23
L-Core

No jo, ale ten asi nebude moc normální. Podle jeho videí, přilepených na youtube bych ho přirovnal k Patrasový, nebo Michalu Nesvadbovi. Prostě vytváří obsah pro děti ve věku 6-12 let. Ten asi nemá manželku nebo přítelkyni...
Jinak je mi lehce přes 40 a taky si rád zahraju. Momentálně MP Battlefield 3. Nejraději po frustraci ze srážky s nějakým blbem. Bohužel se nedostává čas, takže častěji vytáhnu raději kluka ven (dokud se mnou ještě chce).

hodně zajímavý téma :) to rád slyším, že se najde tolik "starších" co hraje hry a tak...
otázka vlákna je spíše o povaze a o lidech okolo tebe, je mi 20 a hraju, můj otec (+50 let) hry nesnaší (nikdy je nehrál= nezná ten pocit, prožitek, zábavu...= zbytečná elektřina, krabice co jen žere..) máma (+50) si pořídila notebook a její názor na hry byl podobný, potom sem ji dokopal k něčemu menšímu Angry birds a tak, a dokazala u toho sedet dokud to nedohrala :D potom se třeba místo filmu dívala hodiny jak hraju Skyrim, když uviděla jak je to krásně propracované a poutavé. Kluk sestry (acc 25) hraje se sestrou na ps3, pc nemají, a podle mých rodičů je jak "malej" kluk, co nemyslí do budoucna utrací za zbytečný hry a hraje si...nový hry na ps3 sou drahý to je pravda :) otec kamaráda (asi kolem 40) si pamatuju jak nás nechtěl pustit někdy na pc a pařil csko. Každej má svý zaliby, ale chápu jestli jsou všichni v rodinném kruhu a okolí proti tobě je to težký

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru