Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Můžou lidi v 38 letech hrát PC hry ?

Mě je sice 30-, hry mě moc neberou ale 2×-3× do měsíce si něco zahraji na odreagování (Flatout 2, TrackManii, Painkillera) a stará žádnej problém nemá. Mám pár kamarádu 35+, hry hrajou často a jejich drahý polovičky taky žádní problémy nemají. Spíše jsou rády že jsou doma a ne v hospodě.

Ale znám dva herní fanatiky (38 a 40let) co ve svém volnu jenom paří hry a nebo chlastaj. Jednou jsem je viděl jak balili ženský, oni je normálně balili na to kolik toho vychlastaj a jak hrajou hry. Nakonec ty dvě ženský si přitáhly židle k nám ke stolu a seděli radši u nás. Zrovna v sobotu jsem jednoho z nich potkal v hospodě, kamarádí odešly a já zůstal v hospodě sám. Tak jsem si šel stoupnout k baru a čekal jsem až pro servírku přijede její přítel abych nemusel jít domu takovou dálku do kopce pěšky. Najednou ke mě přišel k baru a začal do mě něco hustit o hrách. Trvalo minutu než jsem z něj měl hlavu jako pátrací balon, tak jsem ho musel poslal někam a trošku mu pohrozit fyzickou likvidací.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat