Jsou zobrazeny jen nové příspěvky. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Dobry dotaz. :-D Mame bigla, takze uplne vsechno. Trochu musi sam sebe presvedcovat, ale tu okurku…
RedMaX 08.08.2013 10:34
RedMaX
náš beagle žere taky všechno (i to, co dostane druhý pes co máme). I suchý chleba, pažravá obluda je…
touchwood 08.08.2013 10:41
touchwood
Mám tiež Bígla, vzal som si ho z útulku keď mal niečo menej ako dva roky. A asi to je fakt v génoch,… nový
29.08.2013 13:30
Nevím jak pes, ale pamatuju z mého dětství (cca tři tisíce let), že koza sežrala stařence celé letní…
mif 11.08.2013 19:08
mif
je. Vegan. ;-) nový
touchwood 29.08.2013 14:58
touchwood
Kdysi jsme měli fenku čuvače. Nepamatuji si, že by konzumovala něco extra výjimečného, snad kromě pi… poslední
Zarniwúp 29.08.2013 16:32
Zarniwúp

Dobry dotaz. :-D

Mame bigla, takze uplne vsechno. Trochu musi sam sebe presvedcovat, ale tu okurku nakonec da. :-)

Jinak ma rad rajsky, teda asi bude rychlejsi napsat co nezere, nema rad jablka, proste jabko je fuj, to nechce.

Naopak co miluje, je pangamin, takovy ty tablety, jak se prodavaji v lekarne. Doporucuju to podavat kazdymu psovi, udrzi je to v kondici i ve stari.

náš beagle žere taky všechno (i to, co dostane druhý pes co máme). I suchý chleba, pažravá obluda jedna uslintaná! :-)

Ale pak stačí, aby udělala ty svoje "voči" a vše je odpuštěno. :-)

edit: a co mi dalo práce jej donutit poslouchat! (nemáme ho od štěněte, takže to byla docela fuška a z mé strany docela psychický teror, aby bylo jasno, kdo je doma pánem)

Mám tiež Bígla, vzal som si ho z útulku keď mal niečo menej ako dva roky. A asi to je fakt v génoch, lebo žere čo vidí. A nikdy nemá dosť. Najlepšie je, že sa pri ňom vôbec nedá jesť, lebo mi skočí na stehno prednými labami, vyvalí oči, vyhodí si jedno ucho tak dozadu a pustí slinu až na zem a keď nič päť minút nedostane tak začne knučať. Ale je zlatý. Prikladám foto (neviem či ho je vidno tak tu je odkaz- o0cd.jpg).
[o0cd.jpg]

Nevím jak pes, ale pamatuju z mého dětství (cca tři tisíce let), že koza sežrala stařence celé letní šaty, které se po vyprání sušily na dvorku. A edit: Strejdův dvanáctiletý teriér Mates (říkám mu Krakene a slyší na to :-D) si libuje v nakládaných okurkách. Je schopen zkonzumovat celou sklenku (okurek, bez sklenky) na posezení. Slupky od melounů žere taky. Je to ještě pes?

Zpět do debat Přispět do debaty Nahoru