Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Kolik dostane Rath?

Plný věznice cikánů jsou za jiný trestný činy (převážně krádeže, loupeže, ublížení na zdraví, vraždy, mařenky...) ne za to, že neposílají děti do škol...
Stejně tak dětský domovy nejsou plný cikánských dětí, které by byli odebraný z výše uvedených důvodů, tj. že je rodiče neposílají do škol, nebo že by neměli kde bydlet. Než budeš reagovat, tak si přečti pořádně co jsem psal a nemíchej hrušky s jablkama.
Nebavím se tady o nějakých hoaxech, ale o jasně prokazatelnejch věcech.
Chceš mi snad tvrdit, že když mě osobně napadne cikán mačetou, tak je to hoax? Prober se!
Stejně tak, jako se spousta lidí chytá na hoaxy kolující po netu, tak je i spousta lidí, kteří zase slepě věří informacím servírovaných systémem v main streamu. A jak to funguje se může každý přesvědčit. spousta věcí se mediálně proflákla právě na sociálních sítích a nakonec i oficiální média o nich musela informovat ( i když nejdřív mysleli, že to zatlučou). Stejně tak se o serioznosti médií přesvědčili občané měst, ve kterých se konaly nějaké pochody proti černýmu rasismu. V médiích byli označeni za extrémisty a přitom většina lidí v nich byli normální občané, nikoli extrémisté. Média prostě pravdu zamlčují, překrucují nebo prostě lžou. Do stejné taktiky spadá i označování různých zpráv jako hoaxy...

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat