Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Debaty > vitamíny nebo legáln… > Reakce na příspěvek

vitamíny nebo legální "droga" ?

Re: Já nevím, zbavovat se únavy tabletkami, to mi nepřipadá jako dobrý náp…

[Registrovaný] kmochna, 07.01.2018 22:43 [Upraveno]

to je cesta do pekel, až to přestane působit, tak se ti to dvojnásobně vrátí. můj osobní rekord v práci je 35hodin v kuse, vesměs v šeru mezi nebezpečnými věcmi, sám a sedíc na 250ti kilovém, občas neřiditelném stroji- tam je stimulem strach, drogou adrenalin. to rozdejcháváš dlouho. dát si tenhle dryák a čekat, kdy přestane působit, to bych nedal. ovšem, nechtěl bych vidět výsledek měření tlaku.

ale, to je tak rok dva, kdy u nás se rozmohl kult užívání třezalky a kozlíku na nervy, aby byl člověk klidnej. jsem zrozenec v býku a taky povahou to odpovídá (nechám si dlouho srát na hlavu, ale až nastane čas, tak to lítá)
situace byla, že všichni, kdo do toho mohli kafrat (u věci které rozumím já prakticky, páč jsem věděl, že to nepůjde), byly v pohodě, to mně krapítek víc nasralo, kolezi mně donutili narvat do sebe dvě tabletky. zmrdal jsem hlavní technoložku, dva stavitele, dozora, v otáčce dvě úkáčka a pak to zabralo. normálka jsem to měl na háku. potíž byla v tom, že kolega, kterýmu dokážou vyběhnout dvě žilky naráz, zvyšoval tabletky víc a víc a stejně se stresu tímto způsobem nezbavil.
edit// krásný bylo pozorovat ten frmol. vyvolat chaos a v klidu pozorovat- ten zrzavý uzurpátor nalevo svým postojem měl pravdu:))

Reakce na příspěvek

Nepovolená operace

Nemůžete přidat příspěvek, protože nejste přihlášen.

Zpět na debatu Zpět na debaty

Reklama

© 2005-2019 Poradna.net – info@poradna.net, Google+