Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Časté otázky

Časté otázky

Portál debaty.net slouží k veřejné prezentaci názorů jeho uživatelů. Portál je pouze mírně moderován a mazány budou zejména příspěvky porušující zákony České a Slovenské republiky, případně příčící se dobrým mravům.

Q: Proč vznikl portál debaty.net?

A: Debaty.net je projekt, který si klade za cíl uspokojit poměrně velké množství uživatelů, kteří rádi debatují na internetu a cítí potřebu vyjádřit svůj názor. Díky ležérnějšímu přístupu budou, na rozdíl od ostatních portálů, akceptovány i ostřejší názory v diskuzích.

Q: Proč bych se měl registrovat?

A: Registrace je povinná a databáze uživatelů je sdílená s portálem www.poradna.net. Pokud tedy již máte vytvořený uživatelský účet na některé z našich poraden, použijte své přihlašovací údaje a nevytvářejte zbytečně duplicitní registrace.

Q: Jsou debaty.net moderovány?

A: Jsou, ale moderátoři budou mazat skutečně jen příspěvky, které by mohly ublížit, případně nějak ohrozit samotný projekt debaty.net. Každý uživatel je plně zodpovědný za to, co na stránkách debaty.net zveřejní.

Q: Jak a kde můžeme řešit problémy s portálem debaty.net?

A: Pokud máte nějaký problém s úpravou vlákna nebo agresivním uživatelem, můžete se obrátit na libovolného moderátora. Pokud máte problém s moderátorem, obraťte se na administrátora. Jako poslední možnost je řešení přes kontaktní mail info@poradna.net. Online dokážeme vaše připomínky a návrhy zpracovat i přes nás chat na http://it.poradna.net/

Q: Na co slouží kontaktní mail info@poradna.net?

A: Tento mail slouží na řešení uživatelských problémů na portálu debaty.net. Typickým případem jsou žádosti na zrušení banu. Je to také kontaktní mail pro subjekty, které chtějí s projektem přímo spolupracovat, případně mají dotaz, týkající se samotného projektu, případně jako podpora pro naše reklamní služby.

Zpět na debaty

Reklama

© 2005-2018 Poradna.net – info@poradna.net, Google+