Registrovat se | Přihlásit se

[Debaty] [Počítače] [Teraristika] [Akvaristika] [Kutilství] [Hry] [Právo] [Ekonomika]

[Domů] > Debaty > Že bychom si zatipovali budoucího českého prezidenta?

[Anketa] Že bychom si zatipovali budoucího českého prezidenta?

[Moderátor] L-Core, 11.12.2017 08:58, Debata, 69 příspěvků (869 zobrazení)

Ne "koho volím já", ale "kdo podle mě vyhraje", protože tohle se může často lišit.

Bude to zajímavé, kdo se dostane do druhého kola a zda pak nastane "houfování" voličů poražených ve formě proti-hlasů. Dovedu si představit situaci, že řada lidí si opravdu nebude moci (díky svým preferencím a "nenávisti") vybrat.

Kdy nakonec vyhraje?

0%
    25%
0%
  2%
    60%
  2%
    6%
  3%
  3%

Přispět do debaty

Reklama

Nezobrazuje se 56 starších příspěvků. Zobrazit všechny

#

[Registrovaný] Prasak, 11.12.2017 09:23

Naprosto stejně.
Nějaký indicie nám dávají aktuální fotky současnýho prezidenta, že další turnus na hradě už nedotáhne do konce. Takže je tu jistá naděje, že bychom mohli mít důstojnýho prezidenta sice o něco později, ale přece.

< Odpovědět

Vševěd: A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí. Já je chytám. Zlatovláska: A co s nimi potom děláte? Vševěd: Většinou je zahazuju.

# nový

[Registrovaný] reifik, 15.01.2018 21:39

Hm,Jako že Drahoš by byl ten tvůj "důstojnej prezident" ???

< Odpovědět

Re: Že bychom si zatipovali budoucího českého prezidenta?

[Registrovaný] JR_Ewing, 12.01.2018 09:28

Přatelé, vy kteří zvažujete volbu Miloše Zemana, poraďte mi! Neustále čtuv debatách, že je jediný, který něco dělá pro lidi, ostatní na lidi kašlou. Ale nikdo mi dosud nebyl schopen říct jedinou věc, kterou Zeman pro lidi, ted nás, udělal. Nemyslím teď co udělal pro své lidi na Hradě nebo pro své kamarády v Číně nebo Rusku, ale pro nás, obyčejný lidi. Pokaždé, když se do diskuse s touto otázkou zapojím, dostane se mi jen nadávek a případně rovnou vyhazovu a zakazu diskutovat. Za odpovědi děkuji.

^ Odpovědět

#

[Registrovaný] Roker, 12.01.2018 17:18

Tak snad bys mohl vědět, že "udělat něco pro lidi" je stejně abstraktní pojem, jako už v dnešní době "svoboda" a tak bys mohl odpovědi na svou otázku, při své nesporné inteligenci, předpokládat. Tak, jak se někteří dokáží cítit svobodně i za ostnatým drátem, hlavně pokud je dozorce poškrabká za uškem a mají plné korýtko, nebo jiní říkají "svoboda" tomu, když se smí říkat jen to, co oni chtějí (koneckonců tak trochu tvůj případ), tak na tvou otázku můžeš dostat odpověď, že v Číně a Rusku svým přístupem otevřel možnosti našim podnikatelům a to znamená prospěch pro jejich zaměstnance. A že díky jemu a jeho postoji k migrantům se k nám žádní nehrnou, protože je odrazuje. Takže je to vlastně naše "pevná hráz proti migraci" (jak jsem od nějakého fištróna četl). No a zkus dokázat, že to není pravda... :-D

Když jsou lidé, kteří dokáží akceptovat a omlouvat tohle, fakt čekáš, že obdivovatel Zemana dokáže objektivně zhodnotit jeho přínos pro ČR?

< Odpovědět

Re: Tak snad bys mohl vědět, že "udělat něco pro lidi" je stejně abstraktn…

[Moderátor] touchwood, 12.01.2018 22:12

Myslíš jako že Zeman vartuje na hranicích a hůlkou je odhání, čímž je odrazuje? :-)

< Odpovědět

#

[Registrovaný] Roker, 12.01.2018 22:41

Tážeš se dobře, ale u špatného okénka, to není mé tvrzení a do hlav těch, jež to tvrdí, nevidím a snad radši ani vidět nechci...

< Odpovědět

# nový

[Moderátor] touchwood, 14.01.2018 10:14

to byla spíše řečnická otázka. :-)

< Odpovědět

Re: Tak snad bys mohl vědět, že "udělat něco pro lidi" je stejně abstraktn…

[Registrovaný] JR_Ewing, 13.01.2018 11:56

To, co vyblila ta postava z ANO, to je fakt strašné. Ti lidi nemají kapku studu.

< Odpovědět

# nový

[Registrovaný] Roker, 13.01.2018 12:16

Mě by spíš zajímala odpověď na jinou otázku... Kolik si myslí strůjci těchto a těchto událostí, že přihráli zemanovi procent? Fakt si někdo příčetný myslí, že neustálé útoky na něj ho oslabují? Podle mého názoru, kdyby nebylo těchto zpovykaných debilů, zeman by se dávno spolehlivě znemožnil sám a zůstalo by mu, dle mého názoru, nějakých 25 - 30% věrných, kteří by ho volili i kdyby se denně pomočoval, ti jsou rezistentní vůči všemu. Spousta lidí ho volí z protestu proti samozvaným rádobyintelektuálům, prezentujících se jako elita, není zto sice rozumné, ale je to bohužel do jisté míry přirozené... V tomto ohledu si toho burana na hradě zaslouží.

< Odpovědět

# nový

[Registrovaný] Prasak, 13.01.2018 13:57

IMHO žádná z těch volebních afér těsně před volbama nemá účinek - kdo je rozhodnutej volit Zemana, tak takovej člověk má jasno už dávno a nějaká feministka s kozama těžko způsobí, že mu to tam kvůli ní někdo ho hodí, nebo nehodí.
Celý tyto volby jsou jen duel Zeman vs. kdokoliv jinej. Stejně tak byly parlamentní volby Babiš vs. ostatní, Jihomoravský krajský byly ve stylu antiHašek.

< Odpovědět

Vševěd: A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude. A strašně rychle se množí. Já je chytám. Zlatovláska: A co s nimi potom děláte? Vševěd: Většinou je zahazuju.

# nový

[Registrovaný] jirka44, 14.01.2018 09:15

Cítím to přesně jak píšeš, stejně jako minulý volby byly "hlavně ne kníže". A ještě jedna věc možná hraje roli. "Pražáci" versus zbytek světa. Už po parlamentních volbách jsem slyšel "kdyby nebylo zasranejch pražáků, tak tam kalous nebyl"...

< Odpovědět

# poslední

[Registrovaný] JR_Ewing, 15.01.2018 22:12

A kdyby nebylo vesnicanu, tak tam neni Babis. Prast jako uhod. Jako by nejaka z tech skupin mela patent na pravdu.

< Odpovědět

Reklama

Přispět do debaty Zpět na debaty Nahoru

Reklama

© 2005-2019 Poradna.net – info@poradna.net, Google+