Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Otázka pohlaví a vůbec.

https://debaty.net/discussions/3080707-otazka-pohlavi-a-vubec#r3089948

Btw ty veris, ze v madarskych skolach sa bude nieco o homosexualite a transrodoch vyucovat?
Ver tomu, ze nie, pretoze im to zakon neumoznuje ani keby chceli.

To, že se na školách propaguje gender fakt nepozoruješ? Zkus se poptat nějakých studentů filozofických a pedagogických univerzit, kolik prostoru je tam věnováno LGBT a jaká díla se vybírají pro diskuze a eseje.

Keby prisla EU s tym, ze hotovost sa ide zakazat je stale vecou kazdeho clenskeho statu ako sa s tym vysporiada. V konecnom dosledku moze takyto stat EU opustit.

A teď jsi mě fakt pobavil. Díky.

Btw ty ako zastanca hotovosti urcite pouzivas kartu pri platbe. Preco? Preco podporujes ten postupne prechod na bezhotovostne platby, ked to povazujes za nebezpecne?

Kartu používám, o důvodech zachování hotovosti jsem psal, nehodlám to opakovat. Nikde jsem nepsal, že placení kartou je nebezpečné. Pro mne je to část svobody a volby. Když o hotovost přijdeš, přijdeš zase o další kus svobody. Ty považuješ odkrajování svobody a stále větší kontrolu lidí za pozitivní vývoj. Já ne.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat

loading...