Přidat debatu mezi oblíbenéZasílat nové příspěvky e-mailem Otázka pohlaví a vůbec.

Píšeš, že v maďarských školách se nic takového neděje

Samorejme, ze toto som nikde nepisal, ja madarske skoly nepoznam, poznam nase a tym to konci.
O potrebe zakona "dopredu" mozeme polemizovat. Ale dobre, dajme tomu, ze mali take nutkanie spravit si zakon dopredu. Preco?
Mas nejake indicie o tom, ze u nich, u nas, ci u vas sa pretlaca homosexualita? Ze sa ucelovo propaguje, ze sa mladym ludom tvrdi, ze is mozu 30x za zivot zmenit pohlavie a ze je to cool?
Okrem par podivinov na YT som nic nezachytil, takze odkial prameni obava Orbana, ze sa to u nich zvrhne?
Btw rakusky zakon je rovnako populisticky ako madarsky. Nastastie nie je nebezpecny ako madarsky.
Keby prisla EU s tym, ze hotovost sa ide zakazat je stale vecou kazdeho clenskeho statu ako sa s tym vysporiada. V konecnom dosledku moze takyto stat EU opustit.
Pochop, ze niekto nemoze statu nanutit, ze sa zakaze pouzivat hotovost a jediny kto prinasa tuto moznost je vyvoj...staci sa pozriet na sposoby platenia v Cine, kde polovica ludi uz hotovost nepozna a nepouziva. Zakazujeim to niekto snad? Nie.
Rovnaky vyvoj mozeme cakat aj u nas.
Btw ty ako zastanca hotovosti urcite pouzivas kartu pri platbe. Preco? Preco podporujes ten postupne prechod na bezhotovostne platby, ked to povazujes za nebezpecne?
Aha...ja ti poviem preco. Pretoze je to pohodlne, pretoze je to vyvoj, ktory nezastavime a hotovost skor, ci neskor zanikne.
A nie nebude to zla EU, ktora nam to nariadi.

Reakce na příspěvek

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj příspěvek:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do debat

loading...